КПК

Перегляд повної версії: Вирішений "Ця сторінка має перенаправлення loop" з можливостями



tavenger5
01-11-13, 19:11
Я отримую повідомлення про помилку останнім часом, що я не можу зрозуміти. Це відбувається тільки з можливостями і Chrome помилки, як і "Ця сторінка має перенаправлення loop". Здається, що це відбувається тільки зі сторінками, які ще не переведені. Ось приклад: http://cellphoneforums.net/de/*******-galaxy/t365731-galaxy-note-3-disable-my-magazine.html

Тій же сторінці, але на англійській мові: Galaxy Примітка 3: Вимкнути "Мій Журнал"? (http://cellphoneforums.net/*******-galaxy/t365731-galaxy-note-3-disable-my-magazine.html)

Будь-які ідеї?

tavenger5
01-11-13, 21:05
Я зробив деякі подальші розкопки і я вірю, що це якось пов'язано з кеш-провайдерів. Коли гість кеш вимкнений одні й ті ж сторінки більше не робити перенаправлення помилок.

tavenger5
02-11-13, 02:38
Після оновлення останньої версії і підключення яндекс, я повернувся до гостя кешу назад. Тепер, що яндекс включена речі перекладу сторінок і не попастися в цикл переадресації.

Це, безперечно, помилка відбувається при відсутності перекладу провайдерів, що сторінка ще не перекладено, і в гостьовій на кеш.

Marcin Kalak
02-11-13, 10:39
Спасибі за інформацію. Ми будемо вивчати це питання на нашому форумі тест.

Marcin Kalak
27-12-13, 15:13
Швидке виправлення для цієї проблеми:

Відкрити файл includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php
Знайти код:


function vbet_vbseo_filter_replace_text($text, $allowchars = null, $filter_stop_words = true, $reversable = false) {
if(isset($GLOBALS['FIX_EMAILS'])) {
return vbseo_filter_replace_text ($text, $allowchars, $filter_stop_words, $reversable);
}
static $executed = 0;
$language = vbet_translateAndPrepareTitle($text, $executed);
$executed = 1;
Замінити його на код:


function vbet_vbseo_filter_replace_text($text, $allowchars = null, $filter_stop_words = true, $reversable = false) {
if(isset($GLOBALS['FIX_EMAILS'])) {
return vbseo_filter_replace_text ($text, $allowchars, $filter_stop_words, $reversable);
}
static $executed = 0;
$language = vbet_translateAndPrepareTitle($text, $executed>1);
$executed += 1;

Ця проблема буде виправлена в наступній версії.

hhumass
06-05-14, 18:45
немає такого txt .. будь Ласка, скажіть мені, на якій він розташований лінії

Marcin Kalak
07-05-14, 14:52
Розташування цих рядків коду в кожній версії є різні.
Це виправлення було додано vBET. Найпростіший спосіб, якщо ви поновіть вашу vBET до останньої версії.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1