КПК

Перегляд повної версії: На розгляд Підтримка субдоменів



tavenger5
15-04-13, 11:52
Наприклад, перейти від site.com / ES / Автор-url.html до es.site.com / Автор-url.html

Це може допомогти у будь-яких дивні негативних впливає на домен верхнього SEO.

vBET
16-04-13, 15:39
Ми маємо ретельно перевірити можливість підтримка піддоменів.
На даний момент я бачу можливі проблеми в URL відстеження функціональності, який просто ігнорує всі абсолютний URL, який не починаючи по форуму URL описані в vBulletin конфігурації.
Також vBSEO і дружні URL може зробити деякі питання.
Нарешті, як я знаю субдомени потребуватиме конфігурацій з боку сервера.

Так на даний момент, ми повинні прийняти його до розслідування, перш ніж ми будемо готові вирішувати, чи варто піти на це, чи ні.

tavenger5
18-04-13, 17:30
Дякуємо за розгляд цього Міхал, я ціную це. Я розумію, там будуть деякі питання вирішити.

magmf
08-05-17, 19:53
Я все ще чекаю цю функцію ;) це буде ідеальний варіант, так як інструменти для веб-майстрів Google вважають піддомен, так що я міг мати різну швидкість сканування для кожної мови

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1