КПК

Перегляд повної версії: Де ви розмістити прапори для гостей?



Michael
22-01-10, 20:30
Де живе більшість людей тут розміщувати свої прапори для гостей? Чи має місце насправді має значення?

В даний час ми наш в підвал тут:

Підлітка форуми>> Підлітка Допомога | Підлітки Консультації та підтримка Форум | Підлітки Чат <<(http://www.teenforumz.com/)

але думали перенести її в заголовку або під нашим гостем вітання.

vBET
23-01-10, 14:59
На мій погляд, позиції мають значення. Це ж, як і з рекламою - коли вона прихована десь внизу, більшість людей ніколи не буде бачити це ...

Роботи, звичайно, буде бачити все це. Я не знаю, робить роботів робить будь-яких пріоритети відповідно до посиланням позиції.

Michael
23-01-10, 15:01
Ось що я думав, я хотів би поставити прапори високою для гостьових користувачів, щоб вони знали форуму будуть перекладати, але я не хочу, пошукові системи пріоритетів прапори, як тільки основний контент або щось на зразок цього: D

vBET
23-01-10, 15:03
Ось що я думав, я хотів би поставити прапори високою для гостьових користувачів, щоб вони знали форуму будуть перекладати, але я не хочу, пошукові системи пріоритетів прапори, як тільки основний контент або щось на зразок цього: D

Ви можете зробити це, поставивши всі перекладені URL в карту сайту з більш низьким пріоритетом:)

Michael
23-01-10, 15:05
Як мені додати переклад URL-адрес, щоб vbseo сайту і мати їх на низький пріоритет?

vBET
23-01-10, 15:37
Ми не став розглядати цей ще. І здається, що найближчим часом у нас є інші пріоритети.
Ви можете попросити vBSEO персонал - Sitemap Generator це їх продукт і фактичне інтеграційне рішення дається їм.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1