КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Цитуючи питань



gopalmm2
08-01-13, 20:27
Якщо хтось відповів, використовуючи цитати, я бачу, що перекладається котирування, але відповіді, а також (але натиснувши стрілку "вниз" не показує неперекладених відповідь). Чи є будь-яким чином я можу зробити так, що лапки не перекладається, або натиснувши стрілку вниз завжди показує неперекладених текст без проблем, навіть якщо котирування присутні?

Приклад:
http://ftazeta.com/spanish/29248-recommendation-for-a-box-hd.html#post170017

Я вважаю, це має бути легко і просто виправити моє кінці. Будемо вдячні за будь-яку допомогу.

Дякую
gopalmm2

Marcin Kalak
08-01-13, 23:16
Якщо потрібно якийсь текст не перекладено в користувача повідомлення, введіть його в notranslate BBCode (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/3168-how-make-some-text-not-translated.html).

gopalmm2
10-01-13, 01:35
Нах, що це не те, що питання. Перевірити посилання та натисніть на другий "Стрілка вниз" там. Стрілки не відображає неперекладених тексту при використанні в. б., цитуючи тексту. Спробуйте прочитати мій пост ще раз. Коли я кажу, котирування, я мав на увазі автоматичний переклад в крайній відповідь. Вибачте за будь-якої плутанини.

Дякую вам за вашу допомогу.

gopalmm2
10-01-13, 19:21
З різних причин вона, здається, працює тепер... Не впевнений, якщо ви фіксована це для мене, але проблема була вирішена.

Дякую
gopalmm2

Marcin Kalak
10-01-13, 21:56
Я радий, що ви проблема вирішена.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1