КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Помилка 310 (Net :: ERR_TOO_MANY_REDIRECTS)



Matt Olieman
18-08-12, 05:24
Я don´t знати, чому I´m отримувати цю помилку кожен раз я намагаюся перевести мої форуму на будь-яку мову:
MyCockpit.org - Останні новини (http://www.mycockpit.org/forums/content/)

Я вже настроєно vBET наступні кроки README. txt так I´m не впевнений що працює погано тут....

Це моя Htaccess файлу:

# Коментар наступний рядок (додайте '#' на початку)
# Вимкнути mod_rewrite функцій.
# Зверніть увагу: вам все одно доведеться відключити зламати
# Панель управління vBSEO зупинити URL переписує.
RewriteEngine On

# Деякі сервери вимагають RewriteBase директиви повинні бути
# Включено (зняти '#' на початку, щоб активувати)
# Зверніть увагу: коли включений, необхідно вказати шлях
# В кореневу папку VB (тобто RewriteBase / форуми /)
# RewriteBase /

# RewriteCond% {HTTP_HOST}! ^ WWW \\. Ім'я_домену \\. COM
# RewriteRule (.*) http://www.yourdomain.com/forums/ $ 1 [L, R = 301]

RewriteEngine On
RewriteRule ^ ((urllist | карта сайту) .* \\ (XML | ..? TXT) (\\ GZ))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php карта сайту = $ 1 [L]

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & перенаправлені = / форум / [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & перенаправлені = / форум / $ 2 [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (AdminCP / | modcp / | vbseo_sitemap / | хрон)
RewriteRule ^ ((архів /)?(.* \\. PHP (/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-Е
RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-Й
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} ^! (AdminCP | modcp | ClientScript | cpstyles | зображення) /
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]


RewriteCond% {REQUEST_URI}! (AdminCP / | modcp / | крон | vbseo_sitemap |. API \\ PHP)
RewriteRule ^ ((архів /)?(.* \\. PHP (/.*)?))$ vbseo.php [L, QSA]

RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-Е
RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-Й
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} /! (AdminCP | modcp | ClientScript | cpstyles | зображення) /
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L, QSA]

Marcin Kalak
18-08-12, 10:31
Привіт,
Є інтеграція в vBSEO було зроблено належним чином vBSEO інтеграції (vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-integration-other-plugins/414-vbseo-integration.html)?

Matt Olieman
18-08-12, 17:04
Якщо ви бачите Htaccess я навів, ви побачите, що відповідь Да

Marcin Kalak
19-08-12, 10:55
Відповідно змінилися і файли functions_vbseo_createurl.php functions_vbseo_url.php?

Matt Olieman
19-08-12, 17:14
Відповідно змінилися і файли functions_vbseo_createurl.php functions_vbseo_url.php?

Я не бачу жодної згадки цих файлів в потоці ви вказали ..

Marcin Kalak
20-08-12, 11:30
Ці зміни описані в vBET ручного інтеграції з vBSEO, які можуть бути знайдені в vBET/do-not-upload/readme.html. Ви повинні зробити всі кроки, описані в інструкції з установки в vBSEO інтеграції розділ перед налаштування Htaccess
Найбільш важливим є відповідним чином змін у файли functions_vbseo_createurl.php та functions_vbseo_url.php

Marcin Kalak
27-08-12, 13:59
Немає відповіді - розглянув питання немає. Якщо ні, будь ласка напишіть тут.

Matt Olieman
29-08-12, 01:48
Я вже вносити зміни в ці файли, але я отримую порожній екран на showthread.php

Marcin Kalak
29-08-12, 11:37
Будь ласка М. мені error_logs і деталі доступу до Admin CP, FTP і vBSEO CP. Я з'ясую, що відбувається там:)
Спочатку ввімкнути vBET. Не показувати лише прапори.

Matt Olieman
02-09-12, 00:40
Звичайно, PM відправив :)

Marcin Kalak
04-09-12, 11:54
Я don´t увімкнути vBET ще, тому що в мене цих питань і я don´t хочете втратити трафік, тому що генератор sitemap vBSEO додає sitemap перекладається URL-адрес.

Увімкнути vBET і вимкнути (не показані) прапори. Користувачі не зможете перекласти сторінки і не може бачити проблему. vBSEO не правильно налаштований vBSEO sitemap generator не додано неправильний url.

Matt Olieman
07-09-12, 16:30
Увімкнути vBET і вимкнути (не показані) прапори. Користувачі не зможете перекласти сторінки і не може бачити проблему. vBSEO не правильно налаштований vBSEO sitemap generator не додано неправильний url.
Я can´t активувати vBET і чекати 4 днів за вашу підтримку...

Будь ласка, увімкніть з його, коли ви зможете працювати над цим.

Marcin Kalak
10-09-12, 11:37
Ви не відправити мені подробиці Вечора доступ до FTP (хост сервер ім'я, ім'я користувача, пароль) і vBSEO CP (пароль).

Matt Olieman
11-09-12, 05:32
Ви не відправити мені подробиці Вечора доступ до FTP (хост сервер ім'я, ім'я користувача, пароль) і vBSEO CP (пароль).
Доступ до даних є назва вечора...

I´VE повторно надіслати вам повідомлення електронної пошти

Marcin Kalak
12-09-12, 10:45
Якщо я Перегляньте ситуацією, яка повинна бути запущена та інтегрована система. Вона не може працювати, оскільки зробив погано інтеграції. Запуску системи, зробити інтеграції і писати, якщо він працює. Якщо ви хочете, щоб ми зробимо цю інтеграцію послуга оплачується $ 30 (оновлення закупівлю (http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php?do=upgrades)). Я нагадаю вам, що всі заяви описані в деталях в vBET/do-not-upload/readme.html, і ви можете зробити це самостійно для вільного. Якщо проблема допоможе вам знайти його.

Marcin Kalak
02-10-12, 17:15
Немає відповіді - розглянув питання немає. Якщо ні, будь ласка напишіть тут.

kinjo
12-12-16, 09:50
У мене проблема ERR_TOO_MANY_REDIRECTS на моєму ПК.

Marcin Kalak
12-12-16, 18:47
На якій сторінці у вас є питання? Будь ласка, створіть нову тему з докладним описом цієї проблеми.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1