КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Я втратив LOL



Lissa
01-07-12, 07:49
Я purtchased vbet давним-давно, але зупинився, використовувати його для будь-якої причини, я не пам'ятаю. Я вирішив відновити моєї ліцензії і встановити його знову тільки знайти, що все змінюється і я не впевнений, я встановлено правильно. Я залишив настройки за промовчанням для microsoft Переклад, як мені знайти тепер є зборів для деяких, і я отримую ні traanslations, ні на що прапор, я натискаю. Чи є щось інше, що мені потрібно зробити? Я шукав, але для того, щоб знайти інформацію, яку я після

Мій форум є Digiscrap форуму (http://www.digiscrapforum.com/forum.php)

Thanx заздалегідь
Лісса

* редагування, я отримав переклади на роботу після пошуку на посаду, яка допомогла, не перекладаючи повідомлень коли я зробити тест пост, хоча це більш пошуку для мене, якщо хто-то під рукою, щоб допомогти:)

n/м я вже видалив і іншої 30 баксів в каналізацію. Інструкції, бідні в кращому випадку, і останньою краплею знаходив, що багато додаткові групи було додано яких зробив би ще дуже багато роботи для мене з з photopost встановлення дозволів. Врешті-решт, я вирішив, що не варто цього робити Вибачте

vBET
02-07-12, 19:43
Привіт. vBET може працювати без ці групи - це просто необхідно відключити деякі vBET плагіни. Якщо ви зацікавлені ми можемо відправити вам деталі:)

Також зверніть увагу, що ці групи автоматично керує vBET і лише як додаткові групи, так що це не змінювати будь-які дозволи сформувати інші групи користувачів.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1