КПК

Перегляд повної версії: Вирішений URL-адреси з? vbetxx, додається до них в індекс google



ctrenks
06-04-12, 15:57
На жаль, як я кілька питань, які мені потрібно вирішили так погано зробити пару окремі запити. У цьому один я знаходжу проіндексованих сторінок з з? vbet_outside = true включені до URL-адреси, і у мене немає посилання, що дійсно додати, що.

У мене навіть є на мій url форуму де його насправді не за межами більше.

Я збирався зробити re-direct від /? vbetXX до /, але хочу, щоб переконатися, що немає кращого способу.

Спасибі,
Кріс

r.dziadusz
06-04-12, 20:35
Coud ви, будь ласка, покажіть мені точну індексовані url з /? vbetXX а також 'XX' є мова код?

ctrenks
06-04-12, 22:08
XX був просто ment означати більше минуле, що... Існує немає xx lang!



site:www.allfreechips.com/de/

у google перша сторінка індексується з у? vbet

ctrenks
10-04-12, 00:43
Ви бачите сторінки форуму, phpBB2 / має? b/vbet_outside = true в індексі?

r.dziadusz
10-04-12, 22:54
Я знаю, що є немає мови xx просто хочу, щоб ви знали, що, щоб показати мені, і те, що мені потрібно було, щоб побачити, як цю сторінку саме індексується:)
Могли б ви будь ласка показати мені-я знаю, що ви сказали мені, як його створення, але мені потрібно подивитися, якщо я accidentaly гавань, зробити деякі друкарську помилку

m_jankowski
19-06-12, 21:40
Немає відповіді, тому мені потрібно, щоб закрити цю тему, якщо у Вас є додаткові питання, з цим питанням я буду знову його відкрити.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations