КПК

Перегляд повної версії: Вирішений VBET V4.4.6 створює групи?



hmspain
20-02-12, 20:12
Я біжу vBulletin 3.8.6 за допомогою настроюваного шкіри. Тільки додатки, які живуть зараз:

\\ Ім'я - автоматичне медіа-Embeder
Сповіщення про отримання потоку
Пост Спасибо рубати
Довідка блог
і наші власні Webkey автентифікації надбудови

Я уважно стежив за інструкції з монтажу V4.4.6 і зробили це в точку, де я повинен налаштувати його. Система використовується для успішно VBET на ньому, але мені довелося видалити його після стикається з декількох User Group проблеми. Після установки, користувачі почали скаржитися, що система була вниз... повідомлення про помилку (на жаль, у мене немає його) вказав VBET, так я відключив VBET, вважаючи, що я хотів би закінчити Настройка дії і в знову ввімкнути його.

На даний момент я помітив, що додаткові групи були створені в моїй системі, один для кожної мови. ВАЗ?

Я повинен бути щось відсутній. Останній раз я спробував оновлення VBET, я побіг в той же кілька User Group питання. Це було кілька місяців VBET працював на моїй системі. Має договір з вами, щоб встановити його, або я щось відсутній?

Я видалити його з моєї системи; все знову працює штраф (хоча і без VBET).

r.dziadusz
21-02-12, 01:31
На даний момент я помітив, що додаткові групи були створені в моїй системі, один для кожної мови. ВАЗ?

Якщо вони не є окремими масивів у ваш sql, і якщо це тільки одна для будь-якої мови це ОК. vBET створює його для того, щоб група користувачів в саму мову за замовчуванням. Також за наявності будь-яких питань під час вашого перекладу я буду радий допомогти вам і відповісти на кожне питання

hmspain
21-02-12, 17:49
Якщо вони не є окремими масивів у ваш sql, і якщо це тільки одна для будь-якої мови це ОК. vBET створює його для того, щоб група користувачів в саму мову за замовчуванням. Також за наявності будь-яких питань під час вашого перекладу я буду радий допомогти вам і відповісти на кожне питання

Один вдосконалив створюється для кожної мови (це щось нове? Додавання 50 групи це не круто); Я поняття не те, що окремі масиву в sql є; Вибач! Коли я вперше встановлений VBET більше року тому, цього не сталося. VBET просто встановлена і працювали прекрасно. Тепер я з диявола час, що отримати його назад в системі:-).

r.dziadusz
22-02-12, 20:38
у вашому admincp - > usegroup виглядає наступним чином:
За замовчуванням мови: Албанська?
Як я вже сказав, тепер vBET створює розділяє групи користувачів. Якщо ваш форум працювати повільніше він міг викликало приплив на інші речі, також, прочитайте цей пост:
натисніть кнопку (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html)

hmspain
22-02-12, 20:59
у вашому admincp - > usegroup виглядає наступним чином:?
Як я вже сказав, тепер vBET створює розділяє групи користувачів. Якщо ваш форум працювати повільніше він міг викликало приплив на інші речі, також, прочитайте цей пост:
натисніть кнопку (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html)

Таким чином, якщо мій форум підтримує 50 мови, я може очікувати побачити * 50 * додаткові групи, створені?

r.dziadusz
22-02-12, 21:38
Так, ви можете, але були створені, щоб наш продукт працює швидше.

hmspain
22-02-12, 22:45
Так, ви можете, але були створені, щоб наш продукт працює швидше.

Таким чином, ви створили 50 + групи на мій форум, щоб VBET працювати швидше?!? але я можу видалити їх і побачити VBET працювати трохи повільніше?!? ... і автоматично вони будуть все просто отримати наново під час наступного оновлення?

r.dziadusz
23-02-12, 22:13
Так, це буде recreateed в кожне оновлення.
Також можна спробувати видалити всі з них, але вам необхідно відключити цей плагін: userdata_presave, і якщо ви хочете, щоб видалити vBET, вас буде nedd додаткові зміни у:

Includes/vbenterprisetranslator_functions_usergroups.php

Знайдіть рядок:

Функція vbet_removeDefaultLanguageGroups () {
і видалити весь вміст цієї функції

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1