КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Google api v2, не було позначено як доступний хоча це



tavenger5
15-02-12, 20:58
як назва говорить. "Використання Google тільки" встановлено ніяких

tavenger5
15-02-12, 21:26
Слід зазначити, що немає інших провайдерів доступні на даний момент так, як я вгадую активних Макс було досягнуто. Google доступний, але це не те, позначений як такий.

r.dziadusz
16-02-12, 19:56
Запустіть тести для google. Ви маєте це в:
vBET завантажені файли - > робити не завантаження - > Сервіс - > googleapiv2test.php
Помістіть його в вас форуму кореневої папки і показати результати

tavenger5
16-02-12, 20:02
Починаючи Переклад тест для Google API v2
Результат тесту: {"помилка": {"помилки": [{"домен": "usageLimits", "причини": "accessNotConfigured", "повідомлення": "Доступ не вказано"}], "код": 403, "повідомлення": "Доступ не вказано"}}
Випробування про помилку:
Час з'єднання (мс): 502.209960938


Яка є дивно, тому що я не змінив настройки консолі Google API

r.dziadusz
17-02-12, 22:09
По-перше:
Переклад Google API v2 працювали перед сплачуються помилка, або він не працює з початку?
Якщо вона використовується для роботи, ми повинні звернутися до служби Google, якщо ні, могли б ви будь ласка по-перше перевірити:

-Якщо тарифікація включений через API для консолі
-Якщо у вас є vBET configurated належним чином

Також я знайшов ще один з можливих рішень:


Це, що я зробив і перевести api служби тільки

Ви можете спробувати включити його і

tavenger5
17-02-12, 23:07
-Google v2 перекласти API працював штрафу до мого останнього оновлення до останньої версії
-Платіжний увімкнуто
-Ключ API і всі матчі в vBET, інші параметри, інші, ніж використання google тільки було змінено
-Я намагався повороту api і

r.dziadusz
21-02-12, 00:06
Так добре, я буду писати Google у вашого імені, або ви хочете, щоб робити це на свій власний?

tavenger5
21-02-12, 19:56
Якщо ви могли б зробити, це було б здорово. Дозвольте мені знати, якщо вам потрібно іншу інформацію.

r.dziadusz
22-02-12, 00:01
Пошти відправлено в очікуванні відповіді

tavenger5
22-02-12, 03:30
Раніше я писав повідомлення в групи Google, і схоже, що хтось з Google фіксований його. Проблема вирішена!

r.dziadusz
22-02-12, 20:22
Радий допомогти вам:)

yuriygorlov
19-09-12, 03:18
Мене ця проблема теж:-(((стартову тест для перекладу Google API v2Test результат: {"Помилка": {"" помилки: [{"домен": "usageLimits", "": "причина accessNotConfigured", "": "доступ до повідомлення, не настроєно"}] "код": 403, "повідомлення": "доступ є не настроєно"}} перевірити помилки: час з'єднання (мс): 77.92724609375

Marcin Kalak
19-09-12, 10:31
Чи є у вас настроєно правильно vBET? Ви вже перевірили Google API для консолі?

Marcin Kalak
02-10-12, 17:15
Немає відповіді - розглянув питання немає. Якщо ні, будь ласка напишіть тут.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1