КПК

Перегляд повної версії: Ліцензія VB4-готовий варіант



macjoshua
03-01-10, 11:58
Привіт, відмінний продукт! Я хотів би придбати його для нашого новоствореного форумів / CMS-сайт VB4 і встановити. Коли в один прекрасний VB4 з підтримкою версії? Наша порада в даний час все ще під vb3.8. Якщо я куплю одну ліцензію і встановити на vb3.8, я отримую автоматична версія для VB4? Дякуємо за інформацію!

vBET
03-01-10, 16:25
Доброго дня.

vBET для VBulletin 4.0 запланований на березень. Ми хочемо, щоб перший випуск vBET 3.3.0 з безліччю поліпшень. Тоді ми будемо випускати безкоштовний vBET 2,4 версія для VBulletin 4.0. І це дозволить нам зробили дійсно хороший vBET 4,0 версія для VBulletin 4,0

Коли ви купуєте vBET 3.x ліцензії доречно vBET 3.0 та вище - таким чином це відноситься і до vBET 4.0 (стенд буде знаходитися під тією ж ліцензією). Купівля 1 ліцензії Ви можете використовувати один vBET установка на все життя і у вас є доступ до безкоштовних оновленням протягом 1 року з моменту покупки.

Якщо вам потрібно знати що-небудь ще, перш ніж купувати vBET ліцензії, то, будь ласка, просто запитайте:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1