КПК

Перегляд повної версії: Відкрити 500 помилка



steve
09-11-11, 01:06
Привіт
Я отримую 500 помилка при використанні googles v2 api і microsoft api. У вас є будь-які думки по відношенню до справи?

спасибі

steve
09-11-11, 09:31
як googlev2, так і microsoft тестових файлів генерувати помилки 500.

r.dziadusz
09-11-11, 11:10
Привіт,
-Коли я перейти до ваш url і почати переклад, що я не бачу будь-які помилки
-Ви можете будь ласка повз тут ваші результати тесту?

steve
09-11-11, 12:04
Привіт,
-Коли я перейти до ваш url і почати переклад, що я не бачу будь-які помилки
-Ви можете будь ласка повз тут ваші результати тесту?

Ні, вони просто відсутності назад показані вихідного тексту. Якщо ввімкнуто microsoft і Gv2, це 500 помилок кожного разу. перевірити /test/

r.dziadusz
09-11-11, 13:05
Вперше введені тестовий файл в кореневій папці, форум, ніж запускати їх, якщо 500 помилка apears знову мені доведеться перевірити його на місці, або ви можете просто пісок мені php журнали помилок

на ваш url: talkfinance.net/ja/, я бачу, що деякі Переклад тексту, це викликало приплив за часткової операції (читати далі тут (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html#post10969))
Але якщо ви використовуєте Google Api v2 можна обмежити ваші власні, може бути ви поклали неправильний ключ Google Api v2, після запуску тест ми будемо знати це точно

steve
10-11-11, 01:08
Квота є штраф на Gv2 зараз, багато часткового переклади. Як тільки я переходжу на M$ я отримую 500 помилку. Добре працювати тестових файлів.

r.dziadusz
10-11-11, 23:34
Близько 500 помилка під час microsoft, ви встановити всі варіантів vBet, як він сказав в readme файл? Ви зробили завантажити, завантажити-після папки?
Могли б ви надати повний помилка журналу, або якщо ви не будь ласка, подробиці Вечора доступу, так я зможу для перевірки її на місце

steve
11-11-11, 00:58
Так, я завантажив завантаження-після папки, стежив за інструкціями щодо оновлення та застосовано нові настройки конфігурації.

r.dziadusz
11-11-11, 15:06
Як я бачу, що ваш тест корпорації Майкрософт не показує помилки, право, тепер, я не знаю, чому вона не працює лише в microsoft перекладу, могли будь ласка Створення тестового облікового запису до ftp і Вечора мені, це?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1