КПК

Перегляд повної версії: Відхилений Вибір позначки для англійської мови



furnivat
20-10-11, 01:16
Я запускати форуму англійською мовою. 90% моїх користувачів форуму є із США. Я хотів би мати можливість вибрати Прапор США як за замовчуванням Англійська прапор (на даний момент це Великобританії "Union Jack" Позначка). Мені шкода, щоб просити за це, тому що я насправді Англійська себе, але я повинен дати моя користувачів, що вони хочуть! На даний момент я вручну редагувати зображення GIF all_flags.gif замінити UK прапора прапор США.

vBET
20-10-11, 11:54
Ручне видання в порядку. Як ми припустимо, що вам не потрібно змінювати її більше. Також інші користувачі коли потрібно буде настроїти його один раз і залишити його. Так, з точки зору продуктивності краще просто редагувати зображення замість того щоб використовувати додаткові параметри, які дозволяють налаштувати кожного прапора. У цьому випадку, ми не зможемо використовувати CSS Спрайт - тепер тільки одного запиту отримує всі позначки. Без CSS Спрайт буде один запит на один прапор = 53 запитів. Також зображення зміни дуже рідко в vBET тому, в основному, у вас вже є рішення.

Ми розуміємо ваші потреби, як і раніше, маючи на увазі, що це буде негативно вплинути на продуктивність і те, що просте рішення для цього (просто редагувати зображення) ми думаємо, ми не підуть на це.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1