КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Подальше пояснення для постійного використання vbenterprisetranslator_seo.php



Simon Lloyd
02-10-11, 23:02
Я підняв це питання в інший потік, і мій, і було запропоновано, щоб почати нову тему, так от вона

У мене є додаткові питання, vbenterprisetranslatot.php використовує всі процесора мій час, будь ласка, перевірте нижче:
Pid ************ Власник Пріоритет CPU% Memory% командного
12493 (Trace) (вбивство) thecodec 0 - 104 - 0,5 / USR / BIN / PHP / головна / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12496 (Trace) (вбивство) thecodec 0 - 72,0 - 0,5 / USR / BIN / PHP / головна / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12495 (Trace) (вбивство) thecodec 0 - 67,0 - 0,5 / USR / BIN / PHP / головна / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12492 (Trace) (вбивство) thecodec 0 - 42,0 - 0,6 / USR / BIN / PHP / головна / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12490 (Trace) (вбивство) thecodec 0 - 23,5 - 0,6 / USR / BIN / PHP / головна / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12484 (Trace) (вбивство) thecodec 0 - 11,7 - 0,6 / USR / BIN / PHP / головна / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
20732 (Trace) (вбивство) MySQL 0 - 1,8 - 6,2 / USR / sbin / туздИ - BASEDIR = / - каталогу_данних = / VAR / Бібліотека / MySQL - користувач = MySQL - PID-файл = / VAR / Бібліотека / MySQL / server.thecodecage.com.pid - пропуск зовнішньої блокування -


У мене є 4 процесора, і це вбивство мого сайту тепер, коли не можуть отримати переклади!, Я відключив половина переказів і ще питання!

Може хтось допомогти?
Michaels відповідь:

Будь ласка, використовуйте один потік на одне питання. Для нової емісії використовувати інші нитки. Незабаром - його не vbenterprisetranslator_seo.php, який приймає всі ваші ресурси - це весь ваш форум, тому що кожен запит проходить форум trought vbenterprisetranslator_seo.php яка тільки встановлює кілька змінних для vbseo.php і включає в себе дійсно запитуваного ресурсу. Ви встановлюєте весь ваш форум трафіку на даний файл вашим. Htaccess файл. Так що немає жодної проблеми з цим файлом на всіх - це все ваше споживання форумі. Якщо більше опис в цій області необхідно - будь ласка, відкрийте новий потік для його або знайти вже існуючу. Одне з питань, на одну нитку Чи можете ви пояснити далі, тому що, якщо я відключити vbet те, що файл все ще використовується, якщо я змінити ім'я файлу, що форум не може бути доступно.

vBET
02-10-11, 23:32
Як ви можете бачити відкритті файлу немає ніякої логіки, які можуть споживати навіть 1% від вашого процесора. Це тільки фронт-контролер (або навіть тільки фільтр), який дозволяє інтегрувати vBET зміни посилання (код мови) з vbseo. В іншому випадку vbseo буде використовувати перенаправлення на vBET посилання. Так що всі рухи на вашому форумі приходить файл. Файл тільки встановлює кілька змінних, необхідних vbseo а потім включає vbseo.php себе.

Так що якщо ви будете використовувати VBulletin з vbseo і без vBET то ви б побачили, що всі ваші запити проходить vbseo.php яка фронт-контролер для vbseo. При використанні vBET також те додати тільки маленький фільтр перед vbseo.php фронт-контролера, який необхідний для інтеграції. Так результати, які ви бачите, що це не те, скільки ресурсів потрібен файл, але, скільки ресурсів потрібно запит, який приходить корита файл. І кожен запит приходить корита, бо vbseo вимагає, щоб всі запити приходять корита vbseo.php

Звичайно, ваш форум без vBET займе менше ресурсів - переклад не безкоштовно, але ви все одно собі подібних результатів тільки з vbseo.php замість файлу. Ця архітектура змушений vbseo. vBET не використовуйте файл взагалі, коли використовується без vbseo.

І коли ви відключені vBET файл все ще використовується, тому що ви все ще перенаправляє всі запити вашого форуму там. Htaccess. Ви повинні коментар vBET правил там. Але, як я тільки що написав це не змінить занадто багато ви побачите щось подібне, тільки з vbseo.php замість файлу, так як вимагає vbseo правила перенаправлення на vbseo.php файл. Якщо ви подивитеся достатньо близько, ви можете виявити, що vBET правил (не перекладених сторінок) просто ж правилами, що vbseo.php тільки нашим файл фільтра.

І правила в. Htaccess файл також причина, чому ваш форум не був доступний, коли ви змінили ім'я файлу. Ви все ще перенаправлення немає, але місце було вже не існує.

Будь ласка, скажіть у вас є додаткові питання у цій області:)

Simon Lloyd
03-10-11, 00:05
Спасибі за пояснення - отримали це! :)

Ви можете відзначити вирішити зараз.

vBET
03-10-11, 00:08
Великий - відзначений як вирішити

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1