КПК

Перегляд повної версії: Показані порожню сторінку ... 2.4.4 / VB 4.1.5



harleyforum.se
02-10-11, 15:26
Моя сторінка раптом порожньо на інших мовах. Сталося кілька днів тому (помітили деякі інші те ж саме навколо 29 вересня).

Ви згадали, встановити CURL десь .. що це таке?

Те ж саме і в Google Chrome і Firefox.

Кант повідомленням скриншот тут або URL, але перевірити мій форум. Http: / / harleyforum.se

harleyforum.se
02-10-11, 16:19
Також просто запустити googletest.php річ. Отримав відповідь:

Починаючи пробний переклад G API V1
Результат тесту: {"responseData": {"translatedText": "powitanie"} ", responseDetails": нульова ", responseStatus": 200}
Випробування про помилку:

r.dziadusz
03-10-11, 08:20
Google api V1 збирається бути закриті, так що вони встановити нові обмеження, зверніть увагу, що після 1-го грудня vBET безкоштовні версії 2.3, 2.4. x, які використовують вільний v1 api Google не буде працювати.
Про ваших проблем, ви не заблоковані на google, ваш статус відповідь – добре, швидше за все ви досягнете свої межі. Reconsider оновити ваш vbet останній платну версію, ніж ви зможете використовувати Microsoft і іншими Переклад API для і встановити повний кеш! Право зараз Переконайтеся що включена кеш, це може допомогти з зменшити запитів

harleyforum.se
04-10-11, 15:09
ОК, зрозуміти. Скільки коштує Google V2 gonna вартість?

harleyforum.se
04-10-11, 16:34
ОК все, просто купив/підвищено до "реальний" версія (4.4.2) і працює як шарм! (ГНФАР;)). В основному, використовуючи Microsofts API.

harleyforum.se
04-10-11, 17:23
ОК все, просто купив/підвищено до "реальний" версія (4.4.2) і працює як шарм! (ГНФАР;)). В основному, використовуючи Microsofts API.

... .fort години або близько того, тепер у мене exacly ту ж помилку, я був у безкоштовній версії:(

vBET
04-10-11, 18:34
Будь ласка, відкрийте новий потік на усунення несправностей розділ, якщо мова йде про платну версію. Якщо ви вже знаєте відповідь (я побачив, був написання в деяких інший потік, то будь ласка пару інструкції там). Якщо потрібні Детальніші відомості - будь ласка, відкрийте свій власний потік. В основному-, будь ласка, використовуйте стенд тестери для Microsoft і Google. Це один з API доступна, то для цього API. Якщо номери тих, то можна розглянути питання про використання Google v2 або чекати, поки ви отримали нові обмеження - таким чином, ви наповнить кеш, довше, але безкоштовно. Якщо ви не використовуєте Google v1 рекомендується вимкнути кеш cleaner (не вимикати кеш, сам - просто автоматичного очищення). Для отримання додаткової інформації, при необхідності, будь ласка, просто відкрити свій власний потік.

Швидше за все, ви просто досягти свій ліміт у Microsoft.

PS. будь-ласка зауважте, що ми зараз думає про нові рішення, яке дозволить використовувати черги API - тому, коли ви досягнете обмеження в одному API, то vBET автоматично перейде до іншого. Для отримання додаткової інформації про це див тут: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/feature-requests/2459-circular-checking-switching-apis-keep-flow-translations.html#post10444

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations