КПК

Перегляд повної версії: Субдомени окремих мов.



lostfly
26-09-11, 07:25
Доброго ранку.Я шукав в список функцій, але одне, що я не бачу, якщо він реалізований.Це відокремити мови в субдомени, наприклад: Якщо Іспанська користувача журнали та введення "es.midominio.com", щоб показувати всі повідомлення в Іспанська (і ті, які є іншою мовою, показані відповідні Іспанська Переклад).Якщо користувач вводить "fr.midominio.com" відображення сторінки і посади французькою мовою разом.Це в VBET?

vBET
28-09-11, 16:23
vBET не підтримує піддоменів прямо зараз. Ми додаємо / CODE / в URL - ви можете побачити приклади на нашому форумі, натиснувши на прапори.

lostfly
29-09-11, 07:22
vBET не підтримує піддоменів прямо зараз. Ми додаємо / CODE / в URL - ви можете побачити приклади на нашому форумі, натиснувши на прапори.
У мене форум з smf переведені на 5 мови і мови є субдоменів. Я тепер перемістити VBulletin і зберегти google посилання, які генерують трафік. Ви думаєте, що посилання буде те ж саме.За даними Google Webmaster Tools, кожного субдомену пов'язані мови, так що якщо дочірній домен www пов'язані Іспанська, не розумію comol може стосуватися решту.

vBET
29-09-11, 16:55
Повторно будь ласка зауважте, що якщо ви використовуєте Htaccess щоб 301 старі URL переадресації нові один потім Google буде індексувати її без будь-яких сипучих. На даний момент vBET не підготовлені в відстеження перекладу для підтримки суб-доменів. Ми можемо вивчити можливість зміни. Будь ласка, відкрийте новий потік в функцію запиту. До цих пір ми не бачили як високий пріоритет.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1