КПК

Перегляд повної версії: Вже зроблено людини перевірити безпеку на реєстрацію



StarBuG
17-12-09, 05:42
Привіт

Як ми всі знаємо CAPTCHA вже не зберегти для зберігання різних спамерських пошукових роботів поза.
Секретний питання, яке було інтегровано в VB час тому до цих пір чудово працює для мене.

Однак з vBET всі мої запитання не переводяться, а зберігаються відповіді тільки німецькою мовою.

Для мене це легко, я просто додайте англійськи відповіді.
Але для користувачів, які використовують кілька мов, вони повинні бути поставлені до відома, так що вони не використовують цю можливість.
В іншому випадку вони не будуть отримувати нові користувачі з інших країн, щоб зареєструватися, просто тому, що вони не можуть.

Ви повинні принаймні зазначити, що у вашому керівництва по установці. ;)

Пропозиції:

Запитання на кшталт: скільки в чотири плюс 7
все ще можлива причина Відповідь номер

просто, щоб ви знали

vBET
20-12-09, 01:44
Резервуари для зверніть увагу:)

Також зверніть увагу, що він був описаний давно (липка нитка в загальній дискусії):

StarBuG
20-12-09, 07:57
Ви повинні помістити ці важливі відомості в ридми.

Або зробіть другий файл в ZIP, який пояснює важливі речі, як це.

Ви не можете очікувати користувачам шукати всю форум і прочитати 10 і більше потоків в мирі один з одним всі ці дані.

Тільки користувачі, які знають про цю проблему, як почнуть шукати, в першу чергу;)

vBET
20-12-09, 17:53
Хороше запитання - ми будемо додавати посилання на цю статтю в ридми.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations