КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Не можуть залишати коментарі на CMS статей



Wulf
25-08-11, 15:14
Про це повідомили раніше тут, але новий потік, здається, в порядку:


Я з цією проблемою знову, де вона не дозволяє додавати коментарі до статей CMS. В консолі помилки Firefox, він показує це повідомлення, коли намагаєтеся залишити коментар:

document.getElementById ("vbet_addbbcodes") є нульовим

kamilkurczak
26-08-11, 08:45
На даний момент це не підтримується. Ми будемо працювати, щоб прогодувати [мова] і для статей CMS. Я припускаю, що був якийсь питання раніше, і ми залишили його, як не потрібен, але я буду перевіряти його знову і подивитися, що там відбувається.
Міхал (vBET) знаходиться у відпустці зараз, і він буде в понеділок. Я постараюся знайти для вас рішення.

PS Я просто перевіряв CMS статтю мову BBCode додані вручну, і це означає штраф. Будь ласка, зробіть тест статті з Лангом і langtitle BBCode додані вручну і перевірити, як він поводиться. Може бути, коли ви змінили вже існуючі статті було взято з кеша VBulletin і змін не було визнано.

Wulf
26-08-11, 15:31
Мова йде не про переведення CMS статей. Коментарі до статей CMS не можуть бути розміщені на всіх, навіть коли вони знаходяться в нашій мові сайту за замовчуванням.

kamilkurczak
29-08-11, 08:14
Ви можете вставляти тут який-небудь URL на цю сторінку, коли я можу це перевірити?

vBET
29-08-11, 21:03
Гаразд я повинен був перевірити його кілька разів, але я був в змозі відтворити. Це vBET помилка. Якщо користувач встановив його за замовчуванням мову, відмінний форум мови, то vBET додає додаткові опції для редактора. Тут ми забули перевірити цю умову, і ми завжди додати кілька сценаріїв Java, навіть якщо варіант не був доданий, - це є причиною проблеми.

Для швидкого вирішення, будь ласка:
1. Перейти в панель адміністратора -> Модулі та продукція -> Менеджер плагінів
2. Знайти плагін під назвою: мова Ручка за замовчуванням для коментарів CMS статті
3. Змінити його - знайти:

$view->comment_block = str_replace('if (comment_postid > 0)', 'if (document.getElementById(\'vbet_addbbcodes\').checked) {
4. Замінити на:

$view->comment_block = str_replace('if (comment_postid > 0)', 'if (document.getElementById(\'vbet_addbbcodes\') && document.getElementById(\'vbet_addbbcodes\').checked) {

Це перевірено і будуть включені в наступний випуск. Будь ласка, підтвердіть, що це допоможе.

Wulf
30-08-11, 03:42
Це виправлення працював великий і тепер можуть коментувати статті CMS знову. Велика робота в пошуку цієї проблеми!

r.dziadusz
30-08-11, 09:45
Ми були раді допомогти Вам, для будь-якої іншої питання, у вас більше, ніж можете задати. :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1