КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Прапори не показані на Safari, Chrome



catfish_pete
22-08-11, 16:50
Hello -

Запуск останньої версії VBET (4.4.1), і, хоча спливаюче вікно на спадному меню відмінно працює в IE і Фокс, нічого не показує (див. скріншот) на Safari або Chrome. Не могли б ви допомогти?


PS - ваш форум не дозволяє мені завантажити JPG скріншоті. Можете відправити його до вас.

kamilkurczak
24-08-11, 21:52
привіт, я не можу знайти цей випадає на вашому форумі, може бути, у Вас є це інвалід? з тим щоб він просто зайдіть на AdminCP-> vbet-> Прапори-> Переклади випадаючого позиції меню.
може бути, ви не можете відправити екран прем'єр?

vBET
29-08-11, 20:23
Я також перевірив його і не видно навіть на IE. Будь ласка, скористайтеся підказкою Каміль і переконайтеся, що він включений.

vBET
16-09-11, 17:15
Ви все ще потрібна допомога тут, або питання вирішується? :)

r.dziadusz
24-09-11, 07:52
Немає відповіді, вважають вирішена

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1