КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Профіль користувача мови передача не може бути скасовано



forosmb
11-08-11, 22:13
Я мав би можливість вішати, щоб мову користувача бути встановлений як "не обраний", навіть якщо вони колись вибрав мову.

Виходимо на двомовному регіоні і змусити що вибір не смарт режиму для користувачів.
В даний час я знявши скаржаться користувачі безпосередньо через SQL. Це woulb бути краще, щоб бути factible хоча профіль AdminCP.

vBET
13-08-11, 02:27
Будь ласка, зверніть увагу, що ви не повинні примушувати кого-небудь встановити його мову за замовчуванням. Це можна налаштувати і за замовчуванням vBET не нав'язує. Ви можете встановити змушуючи стратегії в панель адміністратора -> vBET -> Різне -> Перейти на редагування профілю.

Про відключення мова - vBET не підтримують відключення в цей момент. Вона була розроблена, щоб дати можливість вибирати власну мову за замовчуванням і колись вибрав не зможе скасуйте вибір (хтось своєю мовою ...). Таким чином, на даний момент найпростіший спосіб насправді відключення його, SQL (+ видалити мовні роль в панелі адміністратора). Якщо ви не хочете, щоб це питання в майбутньому, то ви можете відключити плагіни, які дали можливість встановити мову користувача за замовчуванням. Ті пошуку:
- Ручка мову за замовчуванням у формі реєстрації
- Ручка мови за замовчуванням в профіль форму
Також може знадобитися відключити ці:
- Установка відповідну групу мову за замовчуванням
- Додати мови за замовчуванням для користувача даних
- Ручка мови за замовчуванням при оновленні профілю
- Ручка мови за замовчуванням при реєстрації

Будь ласка, зверніть увагу, що це не перевіряв - після зміни будь ласка, тест ви зможете створити новий обліковий запис на вашому форумі, і ви зможете редагувати свій профіль.
Також зверніть увагу, що за замовчуванням ці плагіни включені, так що після vBET оновлювати його будуть зобов'язані відключити його знову. Ми можемо запитати VBulletin команда, як вона буде вести себе, якщо не буде активною значення атрибута у файлі XML-продукт, тому, можливо, вона буде не потрібна, щоб відключити його після кожного оновлення (у нас не було такої необхідності перед цим).

Будь ласка, скажіть вам потрібно більше підтримки з цією проблемою:)

forosmb
15-08-11, 11:23
Я відключити цей гачок:
"Ручка мови за замовчуванням в профілі формі"
і в поєднанні з конфігурацією автовизначення Google я буду спростити вибір користувача стільки, скільки Можливе.

Спасибі за підтримку.

vBET
15-08-11, 20:44
Великий. У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, просто запитайте - ми тут, щоб допомогти вам:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1