КПК

Перегляд повної версії: Чи можу я відключити vbet у блозі?



galerio
08-08-11, 23:56
У мене є конкретна конфігурація в моєму VB4 де форум знаходиться на site.com / форум і блог на blog.site.com і кожен профілі користувачів на [ім'я користувача]. Site.com та їх блог на [ім'я користувача]. Сайт . com / блогу (все це робиться vBSEO).

Я намагався на тестовому сервері безкоштовного v2 vBET але блоги та профілі не можуть бути переведені тому я хотів би, щоб відключити в цих сторінках. Чи можливо це?

vBET
09-08-11, 17:12
Так, ви можете відключити блоги в повну версію, використовуючи панель адміністратора -> vBET -> Параметри Переклад -> Ігнорувати URL - можна просто поставити там '/ блогу.
Він не буде працювати для профілів користувачів, тому що немає загальної частини URL-адреси (за винятком. Site.com, але це буде ігнорувати все). Малий код vBET модифікація дозволить вирішити питання (у місці, де Ігнорувати URL перевіряється ми можемо перевірити, також це сторінка профілю використання THIS_SCRIPT значення).

Ігнорувати адреси опція недоступна в безкоштовній версії.

Manual
05-10-11, 20:40
Панель адміністратора -> vBET -> Параметри Переклад -> Ігнорувати URL-адрес

Скажіть, будь ласка ... Як ігнорувати певний форум (и) ООН vBET 4.4.x ... examle ... цей форум ...


Передпродажні питання (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/pre-sales-questions/)

У мене є близько 140 громадських форумах ... і я хочу перевести тільки напівпансіон мій ... тільки деякі обговорення форумах ... близько 70 форумів ...

Я повинен покласти всі ці 70 форумів в ... Ігнорувати адреси ... чи що?

Буде чудово, щоб додати нові функції ... Включити / виключити форумах ... форум ідентифікаторів, розділених комами ... або виберіть (CTRL + клік) форумах відьми для включення або виключення ...

vBET
06-10-11, 00:11
У цей момент vBET підтримує ігнорування частиною URL. Для функціональності, будь ласка, відкрийте нову тему в розділі характеристик запитом.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1