КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Помилка при редагуванні запису в блозі



Wulf
08-08-11, 15:22
Я отримую цю помилку при редагуванні і збереженні блозі статтю. Зміни зберігаються нормально, але просто показує цю помилку:

Фатальна помилка: 'vBulletinHook "Клас не знайдений в / головна / saabworl / public_html / входить / class_bbcode.php на лінії 215

Те ж саме відбувається і з додаванням нової статті блогу.

vBET
09-08-11, 17:39
Тільки що перевірив її на нашому форумі, і я не можу відтворити. Я пам'ятаю, ми вирішував щось подібне або надіслати звіт про помилку VBulletin про це або щось подібне.

В даний час ми vBET 4.1.1 (бета) - у ці вихідні ми будемо випускати його. Чи можна для Вас, щоб почекати і перевірити, чи буде рішення проблеми?

Wulf
09-08-11, 17:46
Дивно, тепер він, здається, працює добре на моєму сайті і він не показує помилку більше. Справу закрито. :)

vBET
09-08-11, 18:13
Як я вже писав я пам'ятаю (або мені так здається), ми надсилаємо повідомлення про помилку на VBulletin про це - можливо, вони вирішили її в 4.1.5

Великий все в порядку. Насолоджуйтесь vBET:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET Translator 4.10.1