КПК

Перегляд повної версії: Як можна перевірити інтеграція завершена?



mickknutson
14-07-11, 08:06
Я пішов README напрямками:

Інтеграція з іншими модами
Ви можете інтегрувати vBETTM з іншими модами. Нижче у вас є опис інтеграції можливостей. Фактичні можливості інтеграції ви також знайдете тут.
Інтеграція vBSEOTM

Але як я можу підтверджувати ці зміни є правильними?

vBET
14-07-11, 12:58
1. Перевірте ваш інтегрований сторінок мод працює
2. Перевірте ваш інтегрований сторінок мод працює з перекладом

У разі vbseo інтеграція йде ні в яке нитку і перевірити це URL, переводяться (у разі vbseo тільки частина потоку, а не частина форуму - це підтримується для VBulletin дружні URL).

У разі Sitemap Generator інтеграції - Відкрити створений карти сайту та перевірити, чи дійсно зв'язків з мовні коди включені.

mickknutson
14-07-11, 13:08
Ну карта сайту робіт:
1260348 нових проіндексованих сторінок. WOW ******!!

vBET
14-07-11, 18:39
У наступному випуску ми хочемо оголошення підтримки включають уже переведені URL-адрес в Карта сайту - тепер посилання на перекладені сторінки в карту сайту буде божевільний 301 редирект на реальний.

mickknutson
14-07-11, 18:54
Nice! Я не можу чекати!

mickknutson
15-07-11, 07:48
У наступному випуску ми хочемо оголошення підтримки включають уже переведені URL-адрес в Карта сайту - тепер посилання на перекладені сторінки в карту сайту буде божевільний 301 редирект на реальний.

Ви маєте на увазі наступний реліз буде виправити це:


URL-адрес не послідувало
Коли ми перевірили кілька URL-адрес з вашого файлу Sitemap, ми виявили, що деякі URL, перенаправлення на інші місця. Ми рекомендуємо, щоб ваша карта сайту містять URL-адрес, які вказують на кінцевий пункт призначення (цільової перенаправлення) замість перенаправлення на іншу адресу.
Помилка HTTP: 301
URL:
ким би він не / був ************! (Http: / / www.blincmagazine.com/forum/33045-post10.html)
Проблема виявлена: 8 квітня 2011

Я бачу, багато з них в моєму уявленні Google Sitemap сьогодні.

vBET
15-07-11, 10:23
Саме так - це буде вирішена.

На даний момент, якщо ви не хочете, щоб ці - просто не інтегруються з Sitemap Generator - Google знайде ваш перекладених сторінок в будь-якому випадку, повзаючи ваших сторінках. Маючи його в карту сайту не треба - просто можна зробити його індексуватися швидше.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1