КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Порожня сторінка, коли Адмiнiстрацiя.



JMTA
29-06-11, 06:55
Порожня сторінка, коли Адмiнiстрацiя.

Коли модератор видаляє, рухається, зливається, і т.д. вони отримують повідомлення порожню сторінку

Будь-яке рішення?

vBET
29-06-11, 17:20
Це відбувається на звичайній сторінці або на переклад сторінки? Зверніть увагу, що vBET не хвилює переклади для адміністраторів і модераторів - так ми ніколи не відчували цій галузі - такі завдання, повинно бути зроблено на звичайні сторінки не на перекладі.

Якщо це відбувається на звичайній сторінці ласка, опишіть, як точно відтворити це питання. Також, будь ласка, перейдіть на журнали помилок і знайти помилки для цього. Швидше за все щось не вистачає - деякі функції / класу не видно.

JMTA
29-06-11, 20:11
Це відбувається на звичайній сторінці або на переклад сторінки? Зверніть увагу, що vBET не хвилює переклади для адміністраторів і модераторів - так ми ніколи не відчували цій галузі - такі завдання, повинно бути зроблено на звичайні сторінки не на перекладі.

Якщо це відбувається на звичайній сторінці ласка, опишіть, як точно відтворити це питання. Також, будь ласка, перейдіть на журнали помилок і знайти помилки для цього. Швидше за все щось не вистачає - деякі функції / класу не видно.

Це відбувається на звичайних сторінках. Я встановив vBET 3.x і коли модератор видаляє PE посаду він отримує PE цим посиланням:. Forum.com / showthread PHP т = 43971 і сторінки порожні?. Якщо ви повернетеся на форумі повідомлення буде видалено

vBET
30-06-11, 01:32
Я тільки що провів випробування в цьому форумі, і це нормально. Так що ми не в змозі відтворити її на нашому форумі (можливо через конфігурації відмінності).

Будь ласка, перевірте журнали помилок - ви знайдете там інформацію, що це неправильно. Будь ласка, надішліть нам повідомлення про помилку, щоб ми в змозі боротися з ним. Як я вже писав раніше - швидше за все, якийсь файл не входить, так що це недолік використовувати функції або класу. Але ми повинні повідомлення про помилку, щоб дізнатися, що відбувається.

PS.
Я бачу, ви не звернули на vBET посилання SEO - ми радимо, щоб включити його. то це буде виглядати / пл / замість подобається? мова = р
Ви можете включити його в панель адміністратора -> vBET -> Main. Це зажадає Htaccess змін - в описі параметра ви знайдете всі подробиці:).
. Якщо ви вже проіндексованих сторінок в стилі мови =, то одне додаткове правило в Htaccess перенаправить його красивим використанням 301 редірект - для Google це означає: "Ця сторінка зараз знаходиться в іншому місці, але все ж одній сторінці - зробив оновлення до індексу , не втрачаючи своєї позиції ". Тут ви знайдете це додаткове правило: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq.html # post1541

JMTA
01-07-11, 13:05
Спасибі, вирішена

Помилка PHP Фатальна помилка: Дзвінок в невизначений vbet_vbseo_filter_replace_text функції () в / VAR / WWW / віртуальних доменів / forum.com / httpdocs / vbseo / входить / functions_vbseo_createurl.php на лінії 47

Я тільки змінив. Htacces, «Тип посилання» встановлено у VBSEO_URI і включений vBET SEO посилання тепер працює відмінно

Спасибі

vBET
01-07-11, 20:51
Це, припускають, щоб працювати навіть без посилання SEO (як і раніше SEO посилання набагато краще для вашого форуму, і це радять використовувати його). Дякуємо за повідомлення про помилку я буду це виправити, щоб працювати навіть без посилань SEO.

EDITED
Я тільки що перевірив його - ця функція використовується тільки для інтеграції з vBSEO, так що все в порядку. Обидва vBET і vbseo команда поради SEO посилання. Саме тому ми вважаємо, що кожен, хто піклується про переведення посилання також буде піклуватися про тип SEO. Так ніяких змін в vBET для цього поки ніхто не скаже, що він, мабуть без SEO посилання (те, що не мають сенсу;)).

Ще раз спасибі за ваше підтвердження - вирішена:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1