КПК

Перегляд повної версії: Карта сайту URL, підроблені або реальні?



Alpha
28-06-11, 14:43
В якості першого möя хочу сказати, що я vbet für блискучий продукт вважаю, що кожен Пенні, який він коштує


є sitemaps url правильний url´s:

/forum/ja/vbet-good-stories/719-%E3%82%82%E3%81%86%E4%B8%80%E3%81%A4%E3%81%AE%E3%82%B5%E3%82%AF%E3%82%BB%E3%82%B9%E3%82%B9%E3%83%88%E3%83%BC%E3%83%AA%E3%83%BC.html

або лише URL з´s:

/forum/vbet-good-stories/719-another-success-story.html

я питаю тому, що für мене вирішальним Kaufargument. Тому що URL-адреси, Такі як:

/forum/vbet-good-stories/719-another-success-story.html
в карту сайту є нонсенс, тому що вони використовують 301 редірект, щоб
/forum/ja/vbet-good-stories/719-%E3%82%82%E3%81%86%E4%B8%80%E3%81%A4%E3%81%AE%E3%82%B5%E3%82%AF%E3%82%BB%E3%82%B9%E3%82%B9%E3%83%88%E3%83%BC%E3%83%AA%E3%83%BC.html
, направляються в sitemaps müповинні правильні URL´s стояти не підроблені.

Також я хотів запитати чи в Sitemaps також форуми URL´s переписаний я використовую тільки форуми URL´s потік URL´s у файлі sitemap

спасибі für довідку


ps чому при відправці внесок, це заборонені посилання на інші сайти, розміщувати якщо я не робив цього? Я тільки посилання на цій сторінці розміщені

vBET
28-06-11, 14:53
Привіт.

У цей момент, коли ви інтегрувати vBET з генератором карта сайту ви підвіконня не перевели посилання в карті сайту. vBET переводить посилання у вашому форумі, так що Google і інші павуки знайде і буде індексувати ваші перекладені сторінки.

Будь ласка, зверніть увагу, що ми вже запланували рішення для підтримки покоління карту сайту з уже переведені посилання (див. тут для деталей: У нас немає дати випуску для цього ще Спочатку ми будемо додавати інші машинного перекладу підтримку vBET3.x (зараз це тільки в vBET4.x) і після цього ми будемо здійснювати інші функції -. Включаючи підтримку переведені посилання для Sitemap Generator. Будь ласка, майте на увазі, що інтеграція з генератором карта не потрібна зовсім - це тільки допомога для Google, який, ймовірно зробити проіндексованих сторінок швидше, ще ті будуть індексуватися в будь-якому разі, завдяки Google роботів.

Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, майбутнє просто запитати:)

Alpha
28-06-11, 15:05
нічого собі швидку відповідь, дякую. Добре, добре, що планується інтегрувати переведені адреси для сайту. Google проводить на жаль, тільки певна кількість URL, які мають 301 редирект тому дана функція була б дуже корисною і важливою. Я маю у своєму форум без цієї функції приблизно 26 мільйон 301 редірект, що Google буде карати мене, я прочитав тут: vbet4-integration-other-plugins/415-sitemap-generator-integration.html також планується, що Форум URLи, які вставляються в карту сайту? До цих пір тільки URL потоку для вставки. У мене є 1200 теми форуму і 500000, отже, тільки форумах на адресу моєї Карта сайту так було б важливо для мене, що у форумі URL в карту сайту є. Хіба це можливо? Останнє запитання. Чи можна за замовчуванням на весь форум у однієї мови на іншу мову? Приклад. У мене є німецький форум, і що це завжди буде відображатися і для кожного по-англійськи, це можливо? Тому що я міг зробити копії форуму на їх власних доменів на різних мовах

vBET
28-06-11, 15:16
На цьому процедура інтегрування карта сайту моменту не включають в себе додавання форум посилання для перекладу сторінок. Звичайно, це можливо - просто у нас не було сумнівів, перш ніж це нам було все одно раніше.

Я не розумію вашого запитання про форум мовою. vBET припускає, що ваш форум на одній мові і переводить його на інші мови повністю. Коли ваш форум німецькою мовою, то після натискання англійським прапором весь форум у перекладі з англійської - так само, як ви можете побачити на нашому форумі. Вам не потрібно робити які-небудь копії форуму. Крім того, така копія буде для вас дуже дорого - за кожну копію вам потрібно окрема ліцензія для VBulletin, vBSEO і vBET. Крім того, вміст у кожній копії буде змінюватися незалежно. Я не бачу сенсу взагалі для цього. Так що - не справляються. vBET обробляє все:)

Є ще питання:)

Alpha
28-06-11, 15:26
ОК, через питання ;=)

Отже, припустимо, я німецький форум (URL
deutsch.de) і хочу також англійська User читаєте.
То я встановити VBET і я під URL
deutsch.de німецька версія і
deutsch.de/en Англійська Версія. це нормально, якщо я хочу німецькі і англійські User разом форуму поділитися.
Але якщо я хочу, німецька та англійська Користувач має власний форум, то було б краще, я роблю копію форуму
Тоді я 2 німецьких форумах.
на домену
deutsch.de для німецьких і одного користувача в домені
englisch.com для англійської User. Щоб Англійської User старі німецькі можете прочитати форум повинен розділі englisch.com звичайно, за замовчуванням англійська.

Таким чином, я 2 Незалежні самостійні форуми кожного свою мову і свій власний домен.

Я і моя ідея ясно висловився?

Перевагою.
Google індексує не в 10 000 000 сторінок з одного домену .
Але проіндексовано google в 10 000 000 сторінок 50 Доменів ;)

vBET
28-06-11, 15:51
У цьому випадку вам не потрібно vBET на все ... Ви просто Церато 50 однокімнатних форумах мовою. Так що для перекладу? Будь ласка, майте на увазі, що це буде дуже дорого для вас - 50 ліцензій на VBulletin і, можливо, інші платні плагіни. Також 50 плат буде споживати набагато більше ресурсів (процесор, пам'ять).

Крім того, у вашому випадку у вас є 50 незалежних рад - ви створюєте 50 різних громад. З vBET у вас є перевага вже існуючі співтовариства з метою інтеграції з людьми, які використовують інші мови ... vBET це хороша ідея:)

Alpha
28-06-11, 16:36
на жаль, це не так просто.
Я адже німецький форум має 1.5 мільйонів повідомлень. Ці повідомлення повинні, звичайно, у всіх мовах.
Так би мовити, в якості основи основі.
Я знаю, що я на 50 нових форумах причин може бути просто не має сенсу.
До чого я повинен 50 Порожній нові форуми причин, коли я в кінці кінців 1,5 мільйонів повідомлень, ніж Зміст?
Тільки і тільки на одній мові ;)
Цей Контент являє Економічний фактор з Перекладом на різні мови і примножити.
Тільки працює 100x краще, на окремих Доменів, на яких Переведених форумах незалежно один від одного Розвиватися.

Фактор-перше, не відносяться до справи. Німецький форум за вирахуванням вартість сервера 100-200**** Заслуга.
Якщо Англійська копія тільки 10% з цього досягти, що Б, як і раніше вигідно. Це падіння в нових форумах не вартість сервера в Існуючий сервер не завантажений мають достатні резерви. Це б тільки вартість ліцензії може стягуватися плата.
Крім того, я хочу, та не в 50 форумах зробити це один раз, але завжди один після іншого ;)

але я, здається, знайшов рішення.
в .htaccess

#RewriteRule ^([^/]*)$ http://www.englisch.com/en/$1 [R=301,L]


Повинно працювати.



Але по темі назад
ОК, я буду себе, намагаючись знайти кого-то, форуми Url-адреси у файлі Sitemap можна інтегрувати.
Після цього я VBET купити.
Дякуємо за допомогу ;)

і спасибі, що цей великий програма

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1