КПК

Перегляд повної версії: vBSEO Sitemap: Не вдається запустити Sitemap Generator прямо: ви повинні бути зареєстровані, щоб зробити це.



wowglider.de
17-06-11, 12:07
Добрий день,
я встановлена свіжа версія Vbulletin, Vbseo, VbseoSitemap, Vbet - все нові версії на http://www.bitcoins-deutschland.de (Bitcoins Форум Deutschland (http://forum.bitcoins-deutschland.de)).

Тепер у мене є деякі проблеми з serios Карта сайту Vbseo.

1.) Я часто не можу досягти "vBSEO Карта Звіти" Link
Мені потрібно Логін, натисніть кнопку ОК або введіть і вона каже, будь ласка, Увійти знову, я Логін, то він знову говорить ласка, Логін і так далі.

2.) У якийсь момент я можу успішних реселерів, але тоді я отримую наступну помилку. Я хочу запустити Sitemap Generator через "Виконати Gernerator", але потім він каже: "Не вдається запустити карту сайту ... (див. назву)".

Я просто зробив це змінилося на Vbseo Карта сайту:
Sitemap Generator інтеграції - VBulletin підприємства Перекладач (vBET)

Edit:
Я також не можу натисніть інші кнопки, як Скачати Вхід ... я треба Увійти весь час, а потім їм назад на стартовому вікні Карта сайту VbSeo.

Edit2:
Я відключив vBet і до цих пір не працює. Я не думаю, що його про моє Htaccess.:


RewriteEngine On
RewriteRule ^((urllist|sitemap).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]
RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap|api\.php)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

Я думаю, що його про зміненому зробити, щоб карта сайту працює vBet.

vBET
17-06-11, 14:40
Якщо це добре для вас, будь ласка, докладно PM доступ - я буду перевіряти його на місце.

Якщо ні, то:
1. Увійти питання
Швидше за все, вона не має нічого спільного з vBET, оскільки зміни vBET код всередині файлів vBSEO і ви навіть не можете досягти тих.
Також в цьому Увійти сторінка з vBSEO CP - Ви повинні увійти в їх підсистема - це не має нічого спільного навіть з форуму.

Моя порада тут. Будь ласка, скопіюйте файли інтегрованої vBSEO. Відновлення оригінальних. Вимкнути vBET на мить. Коментар vBET правила. Htaccess і перевірити, як він веде себе зараз. Якщо ж, як до цього вона не має нічого спільного з vBET і vBSEO команді доведеться підтримувати вас. Я знаю, що вони проти vBET, але це тільки брехня пропаганди (ви можете побачити щось цікаве тут, якщо ви хочете: Не вірте vBSEO команди (http://www.vbulletin.org/forum/showpost.php?p=2208950&postcount = 1349)).

Коли у вас буде vBET інвалідів, правила і прокоментував зміни, повернулися вони повинні будуть підтримати вас. І після цього ви легко повернутися до vBET - просто розкоментувати правила в htaccess, відновлення скопійованих файлів, а також включити знову в панель адміністратора.

2) Це саме питання, 1 - ви втрачаєте Увійти облікових даних на вашому сервері
Може бути, це лише деякі проблеми з браузером. Будь ласка, спробуйте чистити куки або використовувати інший браузер.

Про Edit2:
Якщо ви хочете повністю відключити vBET то:
1. відключити в панелі адміністратора
2. коментар правила. Htaccess
3. Відновлення початкових файлів vBSEO

Як я вже писав я також сумніваюся, що це не має нічого спільного з vBET. Але відключити vBET повністю і питання вже не буде, то, будь ласка, докладно PM доступу і я буду перевіряти його (зверніть увагу, що на наступному тижні я перебуваю у відпустці - Каміль будуть активні на форумі).

vBET
17-06-11, 15:25
І ще один момент. Будь ласка, пам'ятайте, що vBET не підтримує переклад панель адміністратора. Так що це також може бути проблемою. Будь ласка, переконайтеся, що ваша обліковий запис адміністратора поставили його мови за замовчуванням збігається з форумом мову (або не зовсім). І, будь ласка, переконайтеся, що у вас немає, відкриті в інших вкладку переведені форумі. В іншому випадку ви можете отримати перенаправлення під час входу в адмінку CP.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1