КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Не показується Оригінальна версія При перекладі.



gareth
02-06-11, 22:05
Назва слід читати: "Не показується Оригінальна версія При перекладі

Коли я відправляю англійською мовою, потім переглянути повідомлення валлійською мовою це не демонстрація оригіналу, не перекладеної версії, ні образів, щоб показати, що ця посада була переведена

Це має показуватися так:

Коли я відправляю англійською мовою, потім подивіться на роботу валлійською мовою, він не показує оригінальну версію або не переведена образів, щоб показати, що робота була переведена

У мене він налаштований на використання JavaScript для гостей і зареєстрованих користувачів. Я пробував інші методи, а також, але не з них не працював.

Я спробував читаєте повідомлення, коли увійшли в систему, а коли вийшов з системи (я навіть намагався на іншому комп'ютері), з тією ж проблемою.

Невже я пропустив обстановці?
Чи мені потрібно відредагувати шаблон?

Сайт Північний Уельс форум - форум для Острів Англсі, Гвінед, Конві, Флінтшір, Wrexham, Denbighshire (http://northwalesforums.co.uk)

vBET
02-06-11, 22:52
Назва цієї нитки виправлені, як ви побажав:)

Зверніть увагу, що вихідне повідомлення відображається лише для повідомлень, написаних іншою мовою, форум за замовчуванням (як у прикладі ви додається). Так що якщо хтось пише в вашому форумі мову, то після перекладу він щойно перекладена сторінка без початкового тексту, тому що оригінальний текст доступний в оригінальній URL форуму. Але коли хтось пише на іншій мові, ніж форум за замовчуванням, то вихідне повідомлення може бути доданий, щоб люди знали, що початковий зміст (1, може бути, користувач знає цю мову, .. 2 в іншому випадку, як дізнатися, що вихідне повідомлення).

Тому що ваш форум англійською мовою, вона не повинна показати вихідне повідомлення в перекладі на повідомлення, написані англійською мовою. Слід тільки для повідомлення, написані на різних мовах. Ви можете побачити таку ж поведінку на нашому форумі.

Так що, якщо я неправильно зрозумів, немає ніякої проблеми. Будь ласка, підтвердіть це довідкова інформація, або Ви все ще потребують допомоги, тут?

PS.
Будь ласка, зверніть увагу, що це може бути зроблено, якщо кожне ваше повідомлення було непрозорим в [LANG = EN] повідомлення [/ мова] BBCode (без пробілів), але vBET робить автоматичні непрозорі тільки для повідомлень, написаних мовою, відмінному від форуму за замовчуванням. Спочатку ми виявили, немає сенсу робити це для всіх повідомлень (більшість з них буде на Вашій мові за замовчуванням, форум). Друге це вплине на вашу продуктивність, так як кожне повідомлення має бути розібрано BBCode аналізатор під час кожного показу.
Ось вам приклад:
це всього лише тест

gareth
03-06-11, 01:30
Право Добре, тепер я розумію.

Просто спробував, і це працює точно так само, як ви говорите.

Проблема вирішена. Або я повинен сказати, не було жодних проблем, щоб почати с.

gareth
03-06-11, 01:53
Хм, що сталося з моїм другом потоці щодо проблем з отриманням vbet працювати з vbadvanced каталог посилань: замішанні:

vBET
03-06-11, 13:49
Поняття не маю - я перевірив всі ваші повідомлення у вашій персональній сторінці, але не знайшов тему про vbadvanced зроблені вами. Ми колись сервер питання і повідомлення від одного дня зникли (через випадкове відновлення з резервної копії) - це було описано в оголошенні, так що може бути, це причина. У всякому разі - просто створити новий потік про вашу проблему з vbadvanced і ми перевіримо це:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1