КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Не перуть не-переклад тег TITLE, мову за замовчуванням



Lundgren
15-05-11, 22:37
vBET 4.3.0 seems to handle the < !--vBET_SNTA--> (Мінус простір, звичайно) теги неправильно тег заголовка на форумі будинку.

Якщо я використовую не переводити тег, вкладку в браузері даний правильно неперекладені текст для перекладу мовами. Але для languge замовчуванням форуму (принаймні, коли вона англійською) показує теги в закладки. vBET нудьгує в смузі від тега.

Firefox 4.0.1 та опери 11,10

kamilkurczak
17-05-11, 08:06
привіт,

Будь ласка, - мені потрібно URL для різьби або сторінки з цим питанням:)
Спасибі

Lundgren
17-05-11, 09:50
ПМ з URL послав:)

vBET
29-05-11, 14:58
Чи використовуєте ви notranslate тег в потоці назва? Вона не повинна бути використана там! Зверніть увагу, що ти ви хочете зберегти назва не перекладається, то ви повинні використовувати langtitle з мовою код якого не існує, у прикладі [langtitle = немає] (без пробілів). Зверніть увагу, що VBulletin не підтримує теги заголовків всіх. Ми зробили багато зусиль для підтримки langtitle теги в заголовку і це тільки теги підтримуються в назві. Для надійності і продуктивності, ми підтримуємо не переклад титул BBCode само як і для перекладу - так по-кодів langtitle.

Будь ласка, скажіть зробив це допоможе. Якщо я неправильно зрозумів щось, то будь ласка, відправте URL сторінки, щоб, коли ми можемо розглядати цю проблему.

Lundgren
31-05-11, 08:38
Ні, я не кажу про Заголовок теми. Я говорю про упакування vboptions.bbtitle з міткою VBET_SNTA в FORUMHOME частина шаблона.

При погляді на перекладеної сторінки, все правильно оброблені, тому аддон, безумовно, читання тегів там. :) Але коли я дивлюся на сторінку форуму з мовою за замовчуванням, форуму, це правильно оброблені скрізь, але один, загорнутий в HTML-теги TITLE, де він не перуть теги, коли вона не потрібна.

Так що я намагаюся зберегти неперекладені є форумом ім'я (Option -> Назва сайту -> Назва форуму).

Я посилаю вас PM з посиланням.

vBET
02-06-11, 13:28
ОК, я бачу це після відправки посилання в личку. Дві речі:
1. Він нешкідливий, тому що це просто HTML-коментар
2. Звичайно, ми будемо перевіряти її все ближче і правильно - син, я дам вам більш детальну інформацію.

vBET
03-06-11, 21:32
Відтворюється і вирішена:) Рішення буде включений в наступний випуск.

Для швидкого вирішення, будь ласка:
1. Відкрити / входить / vbenterprisetransaltor_functions_hooks.php
2. Пошук по сайту:

$output =& str_replace(array('', '»),'', $ Вихід);
3. Замінити на:

$output =& str_replace(array('', '', '»),'', $ Вихід);

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1