КПК

Перегляд повної версії: Прийнятий повідомлення членів поштові неперекладені



Simon Lloyd
11-05-11, 19:58
Привіт, чи є спосіб мати повідомлення електронною поштою, які відправляються за повідомлення і теми переведені на мову одержувача?

Припустимо, я створюєте нову тему тут, в englsh (як я), ви отримаєте повідомлення (якщо ви підписалися) нового потоку в englsh навіть якщо ви польський і Ваше оголошення мова встановлений як для нігтів.

Члени моєї не реагують на ці повідомлення, тому що вони вважають, що вони не зможуть відповісти на них не кажучи вже розуміють повідомлення.

Чи можете ви допомогти?

З повагою,
Саймон

vBet версії 3.4.0 для VBulletin 3.8.6 PL1

kamilkurczak
12-05-11, 20:09
VBET не підтримує переклад електронної пошти ще.
це вже пропонувалося в розділі FR. Я переверну цю нитку в FR розділі форуму.

Simon Lloyd
12-05-11, 20:40
Ok спасибі, це збиває з пантелику членів моєї, тому я думаю, я віддам свій кодер, щоб додати модифікацію, яка копіює повідомлення якого postid з'являється в пошті і вставити його в пошту перед відправкою.

Я дам вам знати, як він продовжує:)

kamilkurczak
12-05-11, 20:51
ОК не проблема - ми будемо писати тут

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations