КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Weird електронної пошти



moman
29-11-09, 21:49
Учасник форуму скаржилися з цього приводу:


Приклад з електронної пошти:
Шановні Барт,
rparmar тільки що відповів на потоці Ви підписалися на право - FA обмеженою клубу - в Pentax SLR Об'єктиви Обговорення форуму PentaxForums.com. Якщо ви хочете опублікувати відповідь, будь ласка, відкрийте нитка, перейшовши за посиланням нижче. БУДЬ ЛАСКА, не відповідайте на цей лист.
Ця тема знаходиться за адресою:
FA обмеженою клуб - Сторінка 32 - PentaxForums.com (http://www.pentaxforums.com/forums/pentax-slr-lens-discussion/59538-fa-limited-club-new-post.html)
Ось повідомлення, яке щойно надійшло:
***************

--- Цитата (Спочатку на brecklundin) ---
Плюс, я змушений використовувати його, тому що я тільки що відправлений 35ltd відправився в 43ltd ... прекрасно велике копію 35ltd і до цих пір я не міг чинити опір спокусі більше срібла.
--- Кінець цитати ---
Я можу ставитися до цього! Я торгував мій DA35 для DA12-24, тому що це було для мене важливіше, щоб ці фокусних відстаней охоплені. Але я продовжував FA43. Хоча це менш практично, ніж DA35 Я вважаю, що заповнює спеціальну нішу.
Це може бути не краще технічне приклад використовуваного об'єктива, особливо з пост-обробки, але мені це подобається. (І так робить танцюрист.) FA43 вдаряє знову де FA77 було б занадто близько врожаю.
Енджі Smalis танці Нічого Поля
Зображення: http://farm3.static.flickr.com/2713/4132227479_8b0ed07095_o.jpg (Енджі Smalis танці Нічого полів на Flickr - Photo Sharing!)
***************
Там можуть бути й інші відповіді, але ви не будете більше отримувати повідомлення поки ви не відвідаєте форум ще раз.
Все краще,
PentaxForums.com



Не всі електронні листи виглядають наступним чином.
фантастичні по одному на повідомлення Eaglerapids не показував цього.
Один за повідомлення pcarfan зробив також.
Можливо rparmar і pcarfan не ставив їх мову ще?
Я теж

Це тому, що не в кожного є своя мова знімальному майданчику? Якщо так, то є запит MySQL, що я можу використовувати для установки мови кожної людини на англійській мові?

Спасибі!

vBET
29-11-09, 23:40
Дякуємо за увагу. Ми вже почали працювати, щоб видалити vBET коментарі з листів, а й поклав його назад через інших пріоритетів. Ми ще повернемося до цього завдання, щоб гарантувати, що vBET коментарі не включені в електронні листи.

Cybershaolin
30-11-09, 02:53
Так, я можу підтвердити це, а також. Дякуємо за турботу про це теж vBET.

moman
30-11-09, 08:16
Спасибі! Сподіваюся, оновлення до версії виправлень (Я припускаю, 3.3.0) буде відносно безболісно!

chick
07-12-09, 16:13
Я отримав 800 повідомлень Сьогодні вранці все з

Ім'я користувача: Незареєстрований
Ім'я класу: vB_Database
Версії MySQL

і я тільки що отримав ще 75 повідомлень, як це.


Я знаю, ви пояснили раніше, але я не розумію, чому це відбувається.

Плюс я отримую повідомлення масивні навантаження на сервер від мого виділеного сервера.

vBET
10-12-09, 21:57
Спасибі! Сподіваюся, оновлення до версії виправлень (Я припускаю, 3.3.0) буде відносно безболісно!

Як завжди оновлення буде тривіальним - просто завантажте файли та імпорту файлів продукту:)

Також 3.3.0 буде не тільки помилка фіксації, а й безліч поліпшень продуктивності будуть включені.

vBET
10-12-09, 22:00
Я отримав 800 повідомлень Сьогодні вранці все з

Ім'я користувача: Незареєстрований
Ім'я класу: vB_Database
Версії MySQL

і я тільки що отримав ще 75 повідомлень, як це.


Я знаю, ви пояснили раніше, але я не розумію, чому це відбувається.

Плюс я отримую повідомлення масивні навантаження на сервер від мого виділеного сервера.

Що таке зміст цих листів?

Про навантаження на сервер - ви можете визначити, які його причини? Актуальна інформація не вистачає - це може бути не пов'язаний з vBET, або це може бути викликано більше трафіку. Так що якщо ви визначили, що vBET винен ласка, відкрийте новий потік і дати нам інформацію:)

Michael
23-01-10, 15:22
Я сподіваюся, що це фіксована скоро: D

vBET
08-05-10, 11:50
Вирішено:) будуть включені в наступний випуск. Листи будуть оновлені на низькому рівні, гак, тому повинен працювати на всі види пошти е, але був протестований тільки на підписку на потоки.

У випадку, якщо будь-який інший думає пошти відбувається просимо просто написати тут: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/bug-reporting/218-e-mail-with-issues.html # post2756

PS.
Я думаю, що повинен appologise що tooks Су довго - це було дійсно тривіальний виправити. Питання в тому, що перший раз, коли я шукав для електронної пошти гачки я виявив, що мені було потрібно, але випробування її в ту сторону, що тримає мене тоді. На жаль, - і сподіваємося, що він не був таким unconvinient - тепер вона зникне:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1