КПК

Перегляд повної версії: Вирішений 404 Наступні повідомлення на іноземній мові



moman
28-11-09, 04:55
Нині я використовую vBSEO'd посилання на мій форум.

Коли користувач відправляє повідомлення на іноземній мові, використовуючи повний редактор (не швидкий відповідь), ви отримуєте 404 після редіректу (повідомлення ще зроблено, хоча). Я спробував це з урахуванням і без очищення HTML включений, але безрезультатно. Могли б ви дивитеся на це?

vBET
28-11-09, 20:53
Це повідомлення написано на іншій мові. У цьому форумі не буває ситуації, описаної. Тому, будь ласка, надішліть мені ПП на адресу вашого форуму (а також посилання на цю тему), тому я можу перевірити його.

moman
29-11-09, 00:47
У мене більше немає цієї проблеми після відключення HTML очищення vBSEO в. Все одно дякую за відповідь!

vBET
29-11-09, 00:49
Так - це дуже важливо, щоб не використовувати все, що очищає HTML коментарі - в іншому випадку vBET втратите інформацію про те, що вже було переведено (тобто BBcodes мова та langtitle) і які райони не повинні бути переведені, але все ще повинні бути повторно закодовані.

moman
29-11-09, 21:51
У мене замість встановлених vB.org мод froum і встановити порядок виконання до 65000 - це не заважає vBET здається, на відміну від системи vBSEO, які різьбовим його.

vBET
29-11-09, 23:36
Так - vBET використовується 1000 виконання замовлення, так що якщо ви зробили щось з коментарями, після цього він не впливають на vBET як працює.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1