КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Розширений пошук не показує результати



norku
22-03-11, 10:44
Я тільки що помітив, що коли я увійдіть на пробну обліковий запис якого німецькі встановлений у кабінеті (форум встановлюється англійська мова), що я не отримую просунуті результати пошуку повертаються для деяких термінів, які дійсно повертають результати в мову за замовчуванням. Я припускаю, що це може бути відбувається і в інших мовах.

Це відбувається від себе особисто теж. Я просто використовував розширений пошук шукати слово (Bannführer) і отримав результати, використовуючи мову форуму за замовчуванням англійська. Потім я перемкнув мова німецька (натиснувши на прапор під моїм панелі навігації), проводиться так само, пошук і не отримав результати для того ж слова. Будь-які ідеї?

norku
22-03-11, 10:54
Просто взяти сценарій з рівняння я пішов до свого Usercp і змінив мою мову за замовчуванням, німецька, виконується так само, розширений пошук і знову я не отримав результатів пошуку. Не добре, якби іноземні носіїв мови не може шукати на своїй рідній мові, звичайно.

Edit: тільки що намагався пару інших мов, і, хоча слів я вступаю в пошуках видно, коли іноземна мова спікер читає форум вони не повертаються в передових результатів пошуку.

kamilkurczak
22-03-11, 11:11
Я була на вашому сайті. У мої дані користувача я Languege - польська.
Я використовував ваш розширений пошук для пошуку слово - «форум». і у мене є повне сайті результати.

Чи можете ви пояснити це краще?

norku
22-03-11, 11:17
Деякі терміни, працюють, як ви говорите, але перемикання на німецькій і спробувати Bannführer і Stammführer наприклад. Немає результатів. Переключити на норвезькому та пошук бронзовий. Немає результату, хоча в мене є тема з цим словом у назві, коли я дивлюся форум в норвезьких ...?

kamilkurczak
22-03-11, 11:51
Ви праві!
Я можу відтворити це на моїй тестовій форум так що я буду рухатися в цьому розділі помилка.

Існує, ймовірно, проблема з кодуванням - Я перевірю його і закріпити на мій тестовий форум.
Спасибі

norku
22-03-11, 11:58
Завдяки Каміль.

kamilkurczak
22-03-11, 22:35
ще працюємо над цим

vBET
04-05-11, 00:52
Виправлено і будуть включені в наступний випуск. Зверніть увагу, що в цей момент ми тільки змінили необхідні дані (був кодування випуску) тестування на нитку пошуку. Якщо вам не працюю на додаткові фільтри ласка, повідомте нам.

Швидке рішення проблеми - в цей момент ви можете це виправити шляхом додавання нових плагінів:
- Перейти до панелі адміністратора -> Модулі та продукція -> Менеджер плагінів -> Додати новий плагін
- Встановити:

Продукт = VB підприємства Перекладач
Хук Location = search_process_start
Title = Правильні критерії пошуку для переведених сторінок
Порядок виконання = 5
Плагін PHP код:


if ($_REQUEST['language'] && vB_Template_Runtime::fetchStyleVar('charset') != 'utf-8') {
$vbulletin->GPC['query'] =& vbet_encodeToSafeUTF8($vbulletin->GPC['query']);
}

Плагін Active = Так

- Збереження і перевірити це працює

У випадку, якщо ви знайдете будь-яких додаткових питань у цій галузі, будь ласка, напишіть ми знову відкриємо питання тоді. На нашому тестовому форумі, що він працює добре:)

norku
06-05-11, 10:19
Привіт,

Просто перевірили плагін і, на жаль, не працює. Ось приклад:

Якщо я перейти на французьку, наприклад, і введіть "Jeunesses Hitlériennes" у будь-пошук або розширений пошук Я отримую ніяких результатів. Однак, якщо я вводжу "Гітлерюгенд" Потім я отримати список результатів, що містять "Jeunesses Hitlériennes". Це відбувається незалежно від того, ваш плагін активний чи ні. Очевидно, що це не так, як французький користувач, як правило пошуку. Він хоче, щоб шукати в його власній мові, звичайно, і хоче бачити результати, повернуті на цій мові.

kamilkurczak
06-05-11, 19:38
привіт,

Я була на вашому сайті і перевіряв. все працює добре. якщо ви спробуєте знайти у вашій вироку не переведена розширений пошук - результати не занадто.

Я намагався знайти Führerschnur слово на всіх мовах, на вашому сайті, і мені довелося результати для всіх мов, тому проблема буде вирішена.

Ви можете відключити vBET і намагаються знайти свій вирок ще раз - до цих пір ніяких результатів, тому це не vBET помилка.

:)

norku
07-05-11, 22:18
Привіт,

Ні, ви не шукали правильно. "Führerschnur" з'являється тільки в результатах пошуку, так що не завжди переклад Google є термін "Führerschnur" з'являється на японську версію мого форуму, французька, російська і т.д. і т.п. Ось чому вона повернулася на пошук. Вам потрібно шукати переклад терміну - те, що ви можете бачити на форумі при перемиканні на іншу мову.

Спробуйте пошукати, як я описав в пост # 9 вище ... Ви побачите, що я маю на увазі.

norku
14-05-11, 12:58
Будь-які новини з цієї глави?

norku
17-05-11, 09:25
Бампінг це знову-таки, як потік все ще позначені як "вирішено", хоча проблема залишається.

vBET
17-05-11, 11:51
Привіт. Вибачте Каміль доведеться пропустити ваш відповідь. Зверніть увагу, що помилка була в кодуванні, тому немає результатів на всіх форм перекладених сторінок. Ця проблема була вирішена, і саме тому питання вважається вирішеним.

Про результати пошуку - vBET не підтримують на даний момент переклад шукали фразу. Будь ласка, відкрийте нову тему на запит на виділення з цим:)

norku
18-05-11, 09:58
Зробить Міхал. Дякуємо.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1