КПК

Перегляд повної версії: Вирішений \\ U200b \\ u200b



norku
13-03-11, 18:15
Я отримую \\ u200b \\ u200b в моїх випадкових питань для гостей завершення процесу реєстрації. Я Googled це і може здатися, що я не самотній. Всі сайти, які я натиснув на результати у використанні Vbet. Будь-які ідеї, що є причиною цього \\ u200b \\ u200b річ?

kamilkurczak
14-03-11, 09:22
Я думаю, що це vBET помилку, так що мені потрібно спробувати його на тестовому форумі.
Чи можете ви пояснити, що я повинен зробити, щоб відтворити його на моїй тестовій форумі? (Будь ласка, - крок за кроком).

Ви також можете дати мені і URL на ваш сайт з прикладами.
Дякуємо. Якщо це буде помилка, я перемістити його в розділ помилку і спробувати вирішити на моїй тестовій форумі.

norku
14-03-11, 09:30
Привіт.

Я бачив тільки це сталося на сторінці реєстрації так, щоб повторити його потрібно просто хіт 'реєстрація' у моїй гостьовій повідомлення, яке ви побачите, що поруч з "випадкових питання".

www.xxxxx.com/

kamilkurczak
14-03-11, 09:42
Я зробив пробну обліковий запис (test_user - його можна видалити), і я не помітив цього питання. Може бути, я можу зробити це випадкове повідомлення на моєму тестовому форумі? Як це зробити?

norku
14-03-11, 09:59
Це, здається, відбувається тільки німецькою мовою. Мої вибачення, я, звичайно, відзначити, що з. Ось приклад:

Zufällige Frage: В welchem \\ u200b \\ u200bJahr haben дем Zweiten Weltkrieg 2 beginnen? (Deutschland Angriffe Польща)?

kamilkurczak
14-03-11, 10:06
нормально, але я хотів би підготувати й те саме повідомлення після реєстрації на моєму форумі Testo - як я можу це зробити? де в AdminCP я можу це зробити? всі відомості будуть необхідні. Спасибі

norku
14-03-11, 10:34
Замість того щоб витрачати свій час я буду вчитися ставити питання таким чином, що вся інформація є на самому початку. Вибачте:) Я використовую VSA - Розширений реєстрації (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=236117), щоб встановити випадкові питання.

kamilkurczak
14-03-11, 10:40
Отже, я встановлю цей мод на моєму тестовому форумі і протестувати його. Напевно, ми повинні зробити інтеграцію з цього мода.

norku
14-03-11, 10:56
Добре. Звучить добре.

kamilkurczak
15-03-11, 11:30
ще працюємо над цим:)

kamilkurczak
16-03-11, 09:58
добре, я можу відтворити це на мій тестовий форум навіть цей мод відключена (в іншій частині форуму), так що це vBET помилка. Я переверну цю нитку в розділі помилка звітності та вирішити її!

norku
16-03-11, 10:19
Добре. Дякуємо.

freddie3218
16-03-11, 14:15
Саме так Ви знаєте,

Це також відбувається у французькій мові.

Ви можете перевірити це тут (перевірка цін в кінці):

150 $ ВИРОБНИЦТВО AUSTIN ОВО (http://kokoku.ca/forums/showthread.php?t=456&language=fr)

Він переводить "Запитувана ціна» на «Prix \\ u200b \\ u200bde Vente". Вона повинна бути "При де Vente".

kamilkurczak
30-03-11, 23:29
Добрий день,
Я можу її вирішити! Зробили на вашому сервері

1. відкривати, редагувати і зробити копію цього файлу:
форум корінь / входить / vbenterprisetranslator_functions.php
2. в цьому файлі знайти:

$result =& str_replace('\u003d', '=', str_replace ('\u0026', '&', $result));

3. і замінити на:

$result =& str_replace(array('\u003d','\u0026', '\u200b'), array('=', '&', ' '), $result);
4. зберегти і протестувати його.

Будуть включені в наступний relase!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1