КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Очищення кеш гостя дає цю помилку



Simon Lloyd
05-03-11, 12:17
Привіт усім, коли я ясно гостя cach я отримати ці помилки:
Увага: Незаконне зсув типу в ISSET або порожнім в [шлях] / входить / vbenterprisetranslator_functions_lang.php на лінії 107

Увага: Незаконне зсув типу в [шлях] / входить / vbenterprisetranslator_functions_lang.php на лінії 109

Увага: Незаконне зсув типу в [шлях] / входить / vbenterprisetranslator_functions_lang.php на лінії 114

Я отримую зразків при очищенні кешу бази даних!


Будь-які ідеї, чому?

З повагою,
Саймон

kamilkurczak
05-03-11, 14:11
Тут у вас є підтвердив рішення:

Simon Lloyd
05-03-11, 18:10
Я помітив, в цьому потоці, ви говорите, це не рішення, це просто приховує помилку!

Коли буде наступний з-релізі, що піклується про це?

kamilkurczak
07-03-11, 09:06
привіт - warningh від Google - нічого поганого, це пов'язано з налаштуваннями сервера, але новий relase усуне її. Ми знаходимося на етапі тестування нової версії. Relase буде дуже скоро.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1