КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Сторінки все переплутано



Snake
07-02-11, 01:37
Я просто перевстановити цей мод, хотів спробувати ще раз, з меншою кількістю країн, щоб побачити, якщо навантаження, тим краще.

Але кожен переведена сторінка переплуталися, не підвал, пости всі перемішані, пов'язує все змішалося.

Будь-яка ідея, що викликало б це, я повинен був вилучити, як це було спільне безлад.

Im 100% я слідував інструкціям, встановленим стільки раз зараз.

Іноді сторінок буде гаразд, то оновлення, і все не так.

kamilkurczak
07-02-11, 11:13
привіт,
Я була на вашому сайті, але ви повинні vBET інвалідів зараз. Я хотів би Чек сам так будь ласка, надішліть мені PM ваш FTP і AdminCP доступ, тому що тепер я не знаю, що причини цієї проблеми.

Спасибі

Snake
07-02-11, 13:07
Добре, комп'ютер Сік - Форуми - Безкоштовний PC Hjælp, ІТ-підтримки ог Reparationer (http://www.computer-juice.com/forums/da/)

Подивіться, будь ласка, і відтворення швидко, я не хочу залишати включений, як це.

Дякуємо.

kamilkurczak
07-02-11, 13:15
добре, я зробив кілька екранів з вашого форуму і я врятував сайт джерела у вигляді файлу.
Я помітив, що питання знаходиться на головній сторінці та на сторінках форумів (не в тему) не так?
Я постараюсь, щоб знайти причину цієї проблеми.

Будь ласка, - спробуйте очистити кеш.
Ти відредагувати деякі шаблони чи ні?
Може бути, у вас є новий мод встановлений?

Snake
07-02-11, 13:18
Одного разу в теми теж.

Hvad е. ден bedste безкоштовно CD-brænding програмне забезпечення? - Комп'ютерні Сік (http://www.computer-juice.com/forums/da/f52/whats-best-free-cd-burning-software-31441/)

Подібні теми і нижніх колонтитулів зламаний, дати в недозволених місцях, SIGs все переплутано.

Зверніть увагу, це нова установка, свіжі завантажувати файли для VB vbseo і vbet, стандартні параметри конфігурації.

Чи можу я відключити зараз?

kamilkurczak
07-02-11, 13:23
ОК можна відключити. Я буду аналізувати ці дані

Snake
07-02-11, 15:46
Ok спасибі, з нетерпінням чекаємо вашої відповіді / виправити.
Ваше здоров'я!

Snake
08-02-11, 02:52
Доброго дня, просто питає, якщо у вас є більше інформації?

kamilkurczak
08-02-11, 14:23
привіт,
Це дуже важко, щоб знайти рішення, коли я не можу відтворити це на моєму тестовому форумі. У мене є тільки екрани і сайт джерела, але мені потрібно дивитися в свій форум код (бо це характерні тільки для вашого форуму).
По-перше я хотів би АКС Міхал про цю проблему. Може бути, він знає добре рішення.
Звичайно, я хотів би запитати вас про ваш AdminCP і FTP-доступ (прем'єр) - це буде дуже корисно.

Спасибі

Snake
08-02-11, 19:36
Я можете слідкувати за навчання, їм не бажають давати доступ з правами адміністратора.

Я запускаю цей мод колись, і це було чудово, нещодавно доданих завдяки /, як мода і діяльність / точки мод.

Дайте мені знати.

kamilkurczak
09-02-11, 10:03
привіт,
Ви можете включити нашого мода зараз - просто дозволите vbet і після цього перейти до AdminCP-> vBET-> Прапори і встановити прапори Місце для Custom.

Після цього:
-VBET включений і я можу використовувати його
-Прапори не показує, і всі користувачі не можуть використовувати наш мод.


По-друге, як я бачу на екрані - У вас неправильні результати з Google в кеші і у вас є зміст переміщені. У нас є рішення, як блокувати невірні результати з Google (буде включений в наступний relase)

Я можу дати вам швидко виправити:

1. відкриті і зробити копію цього файлу:
форум корінь / входить / vbenterprisetranslator_functions.php

2. в цьому файлі знайти рядок:

if ($useCache && $wasTranslated && $translatedSize == $translationEncodedTextsSize) {

3. пасти ПЕРЕД цим рядком:

if (!$wasTranslated || $translatedSize != $translationEncodedTextsSize) {
define('VBET_DONT_WRITE_GUEST_CACHE', true);
}

4. економити
5. Все ясно кеш
6. перевірити це!

Цей код повинен блокувати невірні результати з Google. І як я вже писав раніше - будь ласка, увімкніть vBET і місце встановлений прапор на CUSTOM

Snake
09-02-11, 12:06
Я перевстановив в ньому все, здавалося, що вони працюють добре.

Я застосував код редагувати про всяк випадок.

Дякуємо.

kamilkurczak
09-02-11, 13:10
привіт,

Дякуємо за підтвердження. Як я вже писав в попередньому пості - неправильний результат в кеші Google, спробуйте зробив всі зміни в код з мого попереднього поста.

Спасибі

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1