КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Google попередження та теги тільки



tsak76
06-02-11, 18:49
Я бачив попередження в Інструменти Google для веб-майстрів, що мій URL, їх занадто багато. так що я зробив до robots.txt, щоб зупинити всі перекладені сторінки проіндексовані. Чи є спосіб, я може бути тільки перекладених сторінок TAG так як вони мають найбільш важливі ключові слова?

kamilkurczak
07-02-11, 11:16
привіт,
Право, спробуйте використати файл robots.txt - має допомогти.
Про тегів - Ви можете пояснити це краще, тому що тепер я не розумію.

tsak76
07-02-11, 23:52
ι перекрили всі / форум / EN / форум / де і т.д. з роботів TXT

але я хочу, щоб індексувати тільки теги сторінок для всіх переказів. як це зробити з robots.txt

kamilkurczak
08-02-11, 14:33
добре я розумію зараз, так що я постараюся знайти якоїсь інформації про цей файл robots.txt

Якщо ви будете блокувати всі перекладені сторінки на файл robots.txt і додайте в ваш мета-тега, наприклад: <meta name="robots" content="index, follow"> в заголовку?

Тут у вас є всі приклади, як використовувати мета-теги з роботами.
http://www.seoconsultants.com/meta-tags/robots/

tsak76
08-02-11, 19:58
НІ, я хочу, щоб заблокувати всі переклади форум колишніх / форум / де

але в індекс всі перекладені теги сторінок / форум / де / теги

я хочу тільки теги індексуються для перекладу не що інше,

kamilkurczak
11-02-11, 12:59
Будь ласка, зверніть увагу, що якщо ви блокуєте сторінки, наприклад, форум / JA / Ви також блокувати всі URL-адрес з форуму / JA / всередині.

Спробуйте використовувати мета-тег

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1