КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Ігнорується слова не фільтрується для форуму заголовків



Schmike
05-02-11, 13:51
ігнорують слова встановлений в різний не фільтрується в заголовку форуму та основного списку форуму. абревіатура "ПФК" перекладається на цукерки в китайському після того як я додав його в моєму списку ігноруються.

Youngster
05-02-11, 19:16
Дякуємо за повідомлення, ми перевіримо найближчим часом і повернути повтор якомога швидше.

Schmike
06-02-11, 08:53
це необхідно нам для фільтрації ім'я нашого домену? як тільки я це зроблю, я отримую [notranslate] embedded in my url.

Youngster
07-02-11, 14:51
Привіт,
Schmike дати нам більш докладної інформації, посилання на ваш сайт, джерелом, і ми будемо шукати.

w теги ми використовуємо тільки посад та посад в

якщо ви хочете зробити що-то в HTML з notranslate Ви повинні використовувати discribted в особливостях

Schmike
07-02-11, 16:24
Таблиця постраждалих є форум.

Я додав шляхом редагування моїх книг форумі.

, Ймовірно, можна включити цей час запуску сканування оновити ігнорується текст.

Youngster
08-02-11, 11:14
Так що вирішена проблема чи ні?

Schmike
08-02-11, 11:23
Так. Це виправлено.

Youngster
08-02-11, 13:37
спасибі за підтвердженням.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations