КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Даний форум є збитковою



bjornstrom
19-01-11, 14:28
Я купив останнє видання vBET і мають декілька проблем. Але адміністратори використовували дуже суворі умови розміщення, так що просто немає способу повідомлення усунення неполадок потоку.

1. Я не дозволяється використовувати URL: с в моєму потоці, так як я не маю 15 посад. Як можна розмістити посилання на мій сайт для пошуку несправностей і як мені повідомлення. Htaccess контенту?

2. Я не можу відправити Прем'єр vBET команди так як я не мати 10 повідомлень у форумі.

Я бачу, що ви намагалися зробити (зменшення кількості спаму), але це не зовсім працює - ви повинні повідомлення електронної пошти або посилання на підтримку інструмент, якщо ви не хочете мене використовувати форумах:)

kamilkurczak
20-01-11, 10:10
Добрий день,
Добре я постараюся вирішити вашу проблему у вашому потоці.

kamilkurczak
21-01-11, 09:49
привіт,

в. 1. це спам-фільтра
в. 2. У нас немає такого обмеження, але я перевірю його.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations