КПК

Перегляд повної версії: vbOptimise



tavenger5
16-11-10, 16:27
Я на жаль, все ще виникають проблеми з використанням vbOptimise і vBET разом. Якщо включити гостя кешу, який зберігає всі сторінки для гостей в кеші, vBET сторінок втрачають CSS і не будуть перекладати правильно.

Будь-які ідеї?

kamilkurczak
17-11-10, 09:49
і коли vBotpimise відключена - гість стиль кеш робіт бога чи ні? Я хотів би, щоб перевірити це. я б хотів, щоб перевірити ваш сайт джерела.

moman
17-11-10, 15:48
Я на жаль, все ще виникають проблеми з використанням vbOptimise і vBET разом. Якщо включити гостя кешу, який зберігає всі сторінки для гостей в кеші, vBET сторінок втрачають CSS і не будуть перекладати правильно.

Будь-які ідеї?
Memcache не призначений для кешування великих обсягів даних (> 1 Мб за замовчуванням). Може бути, це те, що викликає проблеми?

Я використовую vBET, vBoptimise, Memcache і APC на своєму сервері без проблем, але я біжу стара версія vbet, яка не має гостя кеш-файл.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations