КПК

Перегляд повної версії: Вже зроблено vBET при реєстрації в vB4 використовує таблиці



StarBuG
08-11-10, 21:03
Привіт

У реєстраційну форму на VBulletin 4.x серії vBET використовує таблиці для мов на вибір.

vB4 є вільний стіл і до того ж помилку, що одна мова опції розташовані на лівому сайті, де тільки установка імена повинні бути не повинно використовувати таблиці.

Я не можу знайти шаблон або код частині, де "vbet_language_options" визначається так, що я можу змінити його сам.

Будь ласка, надайте виправити, не використовувати таблиці на vB4

Велике спасибі

StarBuG

vBET
09-11-10, 12:32
Привіт

Насправді покоління мови за замовчуванням варіанти реєстраційна форма жорстко прописані в / входить / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php в funcition vbet_register_form_complete.

Використовуючи відповідні структури HTML, це не помилка. Він також не біда, тому що все працює нормально. Таким чином, я перемістити це побажання розділі.

Будь ласка, зверніть увагу, що це найкраща річ, щоб використовувати правильний інструмент для правильної роботи. Ми представляємо мов у стовпцях і для цієї таблиці підходящий інструмент. Існує абсолютно нічого поганого в цьому, це прекрасно.

І не правда, що VBulletin 4.x не містить таблиці - він використовує це багато. Просто перейдіть до панелі адміністратора і в шаблонах шукати таблицю <...

На даний момент ця зміна запит відхиляється, як зміна, яка дає додаткову цінність. Якщо у вас є конкретні пропозиції, як ви хотіли б мати її, ми можемо розглянути його ще раз. Однак майте на увазі, що відповідне використання HTML-структур, це не помилка:)

StarBuG
09-11-10, 13:45
99% всіх стилів в користувальницькому веб-інтерфейсі не з використанням таблиць.
У реєстраційній формі тільки vBET частина за допомогою таблиць.
варіанти vBulletins реєстрації все відображається за допомогою CSS.

Крім того, він як і раніше помилка, яка на одній мові параметр відображається в лівій
де тільки назва настроювання повинні бути.

Якщо ви не вважаєте видалення використання таблиць принаймні виправити проблему відображення з
на одній мові beeing відображається на лівій стороні нижче настройки імені.

Дивіться тут для демо проблема: Бий Patientenfragen.net - WIR haben померти Antworten Зареєструватися (http://www.patientenfragen.net/register.php)


Спасибі

StarBuG

vBET
09-11-10, 18:03
Зверніть увагу, що вона відображається, як це в ціль. Більшість користувачів використовують всі 52 мов і хочу, щоб відобразити його в 4 колонки, так що ми його відображення в цілому вільного місця, щоб підігнати його там.

Так чи інакше - ми перевіримо, як буде виглядати, коли він буде перебувати тільки в 2-й колонці (як і інші варіанти і описи) і принаймні ми надамо вам поради, як змінити це:)

StarBuG
09-11-10, 18:29
Дякуємо.

З надією на виправлення.

Я перфекціоніст, коли справа доходить до моїх форумах і щось маленьке, як це турбує мене багато: р

kamilkurczak
10-11-10, 14:04
Привіт starBug,

У мене є натяк для вас. Ви повинні поставити наш стіл у <div class="rightcol"> </ P>

Що ви повинні зробити?
1. зробити копію цього файлу: форум корінь / входить / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php

2. Знайти в цьому файлі

function vbet_register_form_complete(&$customfields_profile, &$show) {
3. У цій функції знайти:

$vbet_language_options = '<table class="multifield group" cellpadding="4" cellspacing="1" border="0"><tr>';
і замінити на:

$vbet_language_options = '<div class="rightcol"><table class="multifield group" style="width: 100%" cellpadding="4" cellspacing="1" border="0"><tr>';

4. У цій функції знайти:

$vbet_language_options .= '</tr></table>';
і замінити

$vbet_language_options .= '</tr></table></div>';

EDITED
добре виглядає тепер так буде включений в наступний relase

Спасибі

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1