КПК

Перегляд повної версії: Як інтегрувати ваш мод з vBET



vBET
20-11-09, 01:46
У вас є свій власний мод (Ви є автором), яка потребує певної інтеграції з vBET?

Може бути, ваш мод дозволяє писати повідомлення, і ви хочете, щоб дозволити їм бути на різних мовах ...

Може бути, ви отримуєте деякі додаткові дані по AJAX і хочете, щоб він також переклав на перекладених сторінок ...

Може бути, дещо ще потрібно для вашого мода співпрацювати з vBET ...

Ми допоможемо вам!

Зв'яжіться з нами, дають нам посилання на ваш мод і описати його і ми дамо вам поради, як це легко дав vBET сумісні.

Ви хочете, щоб ваш мод ще працювати для користувачів без vBET? Немає проблем - ми розповімо вам, як це зробити. Ми допоможемо Вам було прийнято рішення, опишіть, як це повинно бути зроблено і як діяти на vBET API, щоб зробити ваш мод ще краще!

Cybershaolin
20-11-09, 02:26
Це ж або приблизно таке ж питання, чому тут: ?

Тому що, я хотів би знати, якщо це буде можливо для цього працівник, щоб бути підтримані: CYB - Чат (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=201283)

Це було б добре, якщо всі повідомлення, зміст будуть переведені, а також. Я не знаю, якщо це можливо, але я прошу. :)

vBET
20-11-09, 11:40
Не ті два різних питання. Тут ми запитати, хто хоче зробити його (його - значить, як автора) мод сумісні.

У потік, який ви вказуєте ми просимо які модов ви (ви - як користувач) хочуть, щоб бути сумісним з vBET:)

Різниця в тому, що, якщо мода автора звернутися до нас по допомогу, то він буде внесено зміни, і ми дамо йому всі необхідні інформації. Таким чином, його мода вона буде сумісна з vBET набагато швидше. Також через можливих обмежень ліцензії для деяких модів це може бути єдиний спосіб інтеграції - зроблені авторами.

vBET
20-11-09, 11:43
Це ж або приблизно таке ж питання, чому тут: ?

Тому що, я хотів би знати, якщо це буде можливо для цього працівник, щоб бути підтримані: CYB - Чат (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=201283)

Це було б добре, якщо всі повідомлення, зміст будуть переведені, а також. Я не знаю, якщо це можливо, але я прошу. :)

Так, ми бачили це:) Ми будемо перевіряти можливості інтеграції з цього мода.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations