КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Білі сторінки, коли Адмiнiстрацiя.



Taurus
03-11-10, 12:25
Добре, я тільки що знайшов дещо. Я не впевнений на 100%, але може бути ви, хлопці, можете перевірити це.

Я 3 з моїх Модератори скаржаться рухомих повідомлення та отримувати білих сторінок. Частина з них була зафіксована з фіксованим Каміль на мій попередній потік. Але на звичайну переведених сторінок вони продовжували отримувати білих сторінок. Єдине ці 3 Модератори було спільне, що їх мови за замовчуванням не встановлено. Після того як я встановити його, у них не було більше білих сторінок.

kamilkurczak
03-11-10, 15:01
Дякуємо за цю інформацію. Я буду перевірити:)

mateuszr
18-11-10, 16:10
Ти впевнений, що ви пишете про модератори? Як я не намагався, я був ще перенаправлені на UserCP як Модератор / SuperModerator до Я встановив мову за замовчуванням

Edit: Немає відповіді. Вирішено на даний момент.
Причина: не можу відтворити проблему в зв'язку з вимогою встановити мову за замовчуванням для кожного користувача.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1