КПК

Перегляд повної версії: Вирішений CMS сторінку повернулася до шкіри замовчуванням VB.



Taurus
29-10-10, 15:38
Після повного видалення і повернення всім, моєї CMS (домашня сторінка) просто бере VBulletin шкіри замовчуванням. Коли я йду в мою сторінку форуму, вона йде мій стандартний скін знову. Будь ласка, повідомте.

vBET
29-10-10, 19:17
Якщо ви повністю видалили vBET, то vBET не мають нічого спільного з вашим питанням. vBET може впливати на ваш форум тільки тоді, коли воно встановлено.

Будь ласка, перевірте налаштування і переконайтеся, що ви дійсно вибрали вашу шкіру, і якщо нічого не знайшли, то запитайте VBulletin команда чому у вас є інші шкіри, ніж налаштований.

Цей потік отримує статус вирішена, тому що це не vBET питання так питання з vBET вирішена - у вас не проблема з vBET, це щось інше.

Taurus
30-10-10, 01:48
Ну, чому, коли я VBET встановлений шкіру в норму. Але як тільки VBET видаленні він повертається до шкіри замовчуванням VBulletin?

Я вже два рази встановлений VBET тому, щоб перевірити це!

EDIT: ОК, мені вдалося це виправити. Чомусь коли VBET віддаляється, він кидає налаштування CMS сторінок з. Я тільки змінив її, і все повертається в нормальне русло. Таким чином, ви можете видалити цю тему. На жаль про це нам.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations