КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Повідомлення про помилку при оновленні



simit patel
16-11-09, 17:46
привіт,

я в даний час мають vbet 2,21 працює на моєму сайті, з VBulletin 3.8.1 та 3.3.2 vbseo. я пішов перейти на vbet 3.12. Я завантажив всі файли на перезапис існуючих. Потім я вирушив до AdminCP для завантаження продукту. Однак, коли я пішов в AdminCP, я отримав таке повідомлення про помилку:

Не може перевизначити vbseo_thread_seotitle () в / головна / каталог користувача / public_html / входить / functions_vbseo_createurl.php на лінії 38

так що я не могла Увійти в AdminCP завантажити продукт.

я повернулися назад в vbet 2,21 файли на даний момент.

Ви знаєте, в чому проблема? Як можна вирішити цю помилку?

спасибі
Simit

vBET
16-11-09, 17:59
привіт,

я в даний час мають vbet 2,21 працює на моєму сайті, з VBulletin 3.8.1 та 3.3.2 vbseo. я пішов перейти на vbet 3.12. Я завантажив всі файли на перезапис існуючих. Потім я вирушив до AdminCP для завантаження продукту. Однак, коли я пішов в AdminCP, я отримав таке повідомлення про помилку:

Не може перевизначити vbseo_thread_seotitle () в / головна / каталог користувача / public_html / входить / functions_vbseo_createurl.php на лінії 38

так що я не могла Увійти в AdminCP завантажити продукт.

я повернулися назад в vbet 2,21 файли на даний момент.

Ви знаєте, в чому проблема? Як можна вирішити цю помилку?

спасибі
Simit

Це нормально, тому що ви не зробили цілий інтеграції, як описано в керівництві і він вже зробив часткове (вже встановлено. Htaccess правил). Будь ласка, дивіться тут:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post169

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1