КПК

Перегляд повної версії: Кеш і використання бази даних



Simon Lloyd
12-10-10, 11:47
Привіт, дивлячись на мою базу даних сьогодні я помічаю у мене є багато багато нових таблиць, Є 3 різних типів кеш vbet, нормальні, середні і короткі, чому ж у мене є 3 різних типів таблиць? Чи потрібно мені всі ці таблиці?

Я помічаю, що це займає 1,3 Гб космічних ******, я вважав, що кеш очищується досить часто:
Використовувати кеш = Так
Кеш Time To Live (TTL) = 5
Використовуйте Повний Кеш файлів для гостей (BETA!) = Немає
Кеш очищення стратегії (компонент Database Cache) = нормальний
Кеш очищення timelap (компонент Database Cache) = 0
Перестаньте дивитися після х невдач (компонент Database Cache) = 15

Усі прапори відключені.

З повагою,
Саймон

kamilkurczak
12-10-10, 13:06
Так, вам потрібна ця таблиць. Це робиться для оптимізації vBET.
:)

moman
26-10-10, 02:42
Мій кеш росте більш 20Гб протягом тижня (це моє TTL на даний момент), і я абсолютно впевнений, що ставлення хітів до числа промахів досить великий:)

Я б одна пропозиція, однак, було б непогано, якби варіант, щоб перемістити кеш таблиці із зовнішнього базою даних, так що простіше запустити резервне копіювання БД без того, щоб очистити кеш.

vBET
27-10-10, 02:15
У нас вже є таким проханням змінити:) Я не пам'ятаю зараз він у стані з урахуванням або затверджені, але ми будемо над цим працювати.

Крім того, якщо ваш сервер буде в змозі мати більше кеш-пам'яті ми рекомендуємо встановити TTL вище. Це прискорить ваш переклад генерації сторінки, тому що тепер все частіше переводяться утримання повинні бути взяті з Google. Ми знаємо, що кеш може мати великий розмір - це нормально, коли у вас є великий форум розміру і тепер помножити його зміст 52 разів:)

У нас є кеш плюнув на так багато таблиць, тому що вона працює набагато швидше, ніж та очищення є більш безпечним (робить в змозі дати сервер деякий час, щоб відпочити між кожної таблиці). Це все в ціль, і ми пішли на цю точку зору, досвід роботи з попередніми підходами. Так що тепер це зрілий рішення.

Також, якщо ви не страждаєте з браком простору на жорсткому диску, ми радимо звернутися в гостьових кеша. Це займе ще більше місця, але це буде на HD не в базі даних, і це дозволить відразу відповідь для гостей (без запитів до бази даних).

moman
07-11-10, 07:45
Як гість роботи кеш? Нині я використовую 3.3.3 з деякими зміни коду для виправлення помилок, і ще не оновили заради стабільності. Просто цікаво! Існують цілі сторінки кешуються, або ж просто файли містять словник слів та їх перекладів на цій сторінці?

vBET
14-11-10, 06:03
Як гість роботи кеш? Нині я використовую 3.3.3 з деякими зміни коду для виправлення помилок, і ще не оновили заради стабільності. Просто цікаво! Існують цілі сторінки кешуються, або ж просто файли містять словник слів та їх перекладів на цій сторінці?

Цілі сторінки кешуються на жорсткому диску і передаються на браузер як статичні HTML файли (після перевірки робить запит кешується).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1