КПК

Перегляд повної версії: Вже зроблено Зміна мови за замовчуванням варіант для модераторів



Taurus
29-09-10, 07:12
Одна з найбільших розчарувань для мене є те, що тільки адміністратори можуть змінити мову за замовчуванням членом. У мене є незліченні користувачів, які просто не поставити це питання, навіть після того як вони будуть перенаправлені на їх ОГП це зробити.

Потім вони продовжують розміщення на іноземній мові, поки адміністратор може змінити його.

Було б великою підмогою, якщо була установка Модератор чи Супер Модератор, або інші зумовлені групи, то могли б використовувати для зміни тільки мову за замовчуванням членом. Може бути, десь на сторінці профілю або близько того.

Спасибі!

vBET
29-09-10, 18:49
У цей момент vBET дозволяє редагувати мову користувача за умовчанням в редакції Користувач форуму. Будь ласка, перевірте дійсно VBulletin дозволяє надати права для того, щоб інші групи користувачів. Якщо VBulletin не дозволяє іншим групи користувачів для редагування членів, то я думаю, що було б нерозумно, щоб зробити це, vBET.

Ця особливість враховується прямо зараз. Якщо ніхто не буде давати які-небудь причин проти нього (як і деякі з міркувань безпеки), то є шанс, що вона буде прийнята.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1