КПК

Перегляд повної версії: Замініть один прапор?



45Wheelgun
26-09-10, 00:06
Я просто оновлено до останньої версії. У попередніх версіях, то я б просто замінити en.gif з американським прапором. В останній версії, хоча я замінив en.gif, вона як і раніше показує британський прапор.

Чи є спосіб для мене, щоб американський прапор, щоб показати для англійської мови?

vBET
27-09-10, 07:20
Зверніть увагу, що остання версія vBET використовує 1 зображення для всіх прапорів (з міркувань продуктивності). Тому ви повинні змінити це 1 зображення (/ фото / vbet / прапори / allflags.gif). Ми використовуємо тут спрайтів CSS. Ви можете змінити файл вручну, або просто створити його, використовуючи деякі онлайн CSS спрайтів генератора (ми використовуємо файл vbet.css для визначення зображень стилів). Ось чому ми також inclue одиночних зображень прапорів - так що ви зможете зробити генерувати allflags.gif раз з деякими змінами:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1