КПК

Перегляд повної версії: Привіт, vBET працює на цих!



El Caballo
22-09-10, 17:05
Привіт, ми використовуємо vBET для VBulletin 4.0.5 і вона працює з останніми версіями аддонов на нашому сайті!

Турніри та сходи
ВБК Нокаут
В. Б. Кредити Делюкс

Ми використовуємо більше 25 додатків, і до цих пір vBET працює з усіма. Ми маємо проблеми з PhotoPost Pro, але це, напевно, щось ми робимо неправильно. Я буду просити мого співзасновник якщо це нормально, щоб дати посилання тут, так що ви можете бачити. І у нас є свій стиль шкіри і за замовчуванням VB4 стилі. : D

vBET
22-09-10, 23:10
У нас є інструкції з інтеграції protopost про - на жаль, вони не підтримують global_complete гачка, тому вона потребує спеціальних кроків інтеграції, складно, але добре описані, здійсненні й підтвердив, робітники, коли вони проводяться відповідним чином:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1