КПК

Перегляд повної версії: vbet не добре? це право ...



newsoftw
15-09-10, 19:15
Привіт кожен ...

перший я дійсно жалкую, для створення цієї теми.

я використовую vbet як безкоштовну версію з 6 останніх місяців.
коли я оновлення VBulletin від vb3.x до vb4.0.6 з vbseo 3.5.2 після цього vbet 2.4.3 не працює належним чином.
за підтримку я зробив нитки на vbet сайт як ім'я "" Слово "Ф." в середині URL "", який є URL: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/free-version-vbet2-4-x/961 -Слово-аф-середині urls.html
вище нитку я зробив на 26-08-2010 рішення і сьогодні 15-09-2010 але моя проблема ще не вирішена, а також vbet команди підтримки зупинилися на мені після невеликої допомоги.

а також я використовую нове правило або засідання в vbseo нижче теми:
vBSEO 3,5 Release Candidate 1 тут! - VBulletin SEO Форум (http://www.vbseo.com/f5/vbseo-3-5-release-candidate-1-here-39776/index10.html # post254125)

У цій темі я використовував / форумах (або інше ім'я папки) VB4 правила установки і сидить так що після цього засідання vbet не працює належним чином з vbseo 3.5.2 з новими правилами і сидячи.

я два рази час видалений vbet від мого форуму, а потім я перевстановити зі свіжими сидячи, але не працює.
я дотримувався інструкції, яка все це надати на vbet але як і раніше не працює, і я після цілого інструкції, які я, як слід нижче в темі:


але як і раніше не працює, і до цих пір не відповіді від команди vbet.
Я втратив багато членів і трафіку з пошукових систем.

мій форум посилання:
http://www.newsoftworld.com/forum/
переклад посиланням:
http://www.newsoftworld.com/forum/af/

так що, чому я створюю цю тему для всіх, хто використовує нові правила vbseo і, сидячи, як для вирішення.

Я дуже перепрошую за мій слабкий англійський.

спасибі

basketmen
16-09-10, 04:41
я вважаю, що це форум тільки для платної версії, я тільки за допомогою vbet (платна версія, звичайно), так як кілька днів йдуть і досить гарним результатом, немає ніяких сумнівів концепції продукту і підтримку, все більшу

vBET
16-09-10, 14:08
Привіт. Будь ласка, скористайтеся відповідним форумом для потрібного листа - різьба перенести в розділ про безкоштовної версії.

Будь ласка, зверніть увагу, що ми не перестали підтримувати вас. Я хочу вибачитися вас - я не знаю, як нам не вистачає ваших останніх 2 повідомлень. Я боровся, що питання було вирішене, і VBulletin не показував мені нове повідомлення (без жовтому фоні), тому я просто випадково пропустити це. Два рази ... А Каміль у відпустці зараз. Тому, будь ласка, мої вибачення. Я буду читати всю цю історію ще раз і дати вам відповідь.

Ми піклуємося про всіх наших користувачів - платні та безкоштовні версії. Звичайно, платна версія має пріоритет, але вільним, підтримується також:)

newsoftw
16-09-10, 19:32
спасибі за відповідь сер.

Та й ваші права я був пост цієї теми в тому розділі через, якщо я після цієї теми у вільному розділі версія так vbet команда все ще не здається це сог безкоштовна версія не є пріоритетом для перевірки, як в підтримці і так через це я пост нитка в виділеної області для перевірки відповідно до підтримкою сог команда vbet не підтримували мене з останнього тижня або більше.

так що я дійсно жалкую, це, якщо ваш розум його і я вибачаюся за це.

ще раз я дуже дякує пана vbet за допомогу.

Спасибі

vBET
16-09-10, 20:10
Я розумію. Чи не appologise - я був тим, хто пропустіть свій попереднє повідомлення, тому я appologise вас. Питання знаходиться в дії прямо зараз, так сподіваюся, що ми вирішимо цю скоро:)

newsoftw
17-09-10, 06:54
спасибі за велику допомогу.

я знайшов кращого рішення є те, що я видалив vbet від мого форуму і тепер навантаження на сервер і бази даних помилки як вирішуються сог коли будь-яке тіло відкрито, то перекладається ланка мій форум так це займе дуже багато часу, не бути відкритим і, коли з'єднання так що не показують стилі перекладених сторінок.

так що тепер тільки до мене, як зупинити Google перенаправлення переведені посилання означає, що коли я видалив vbet Google до сих пір пошук переклад ланка мій форум.

і я дуже вдячний, які допомагають мені в цьому питанні.

спасибі

vBET
17-09-10, 13:02
Просто використовуйте reditect в. Htaccess з усіх сторінок з кодом мови на сторінку без нього.

Як я розумію, що ми не повинні більше працювати на вашому другому питанні зі стилями.

newsoftw
17-09-10, 18:28
спасибі за відповідь сер.

я не understtand "Просто використовуйте reditect в. Htaccess з усіх сторінок з кодом мови на сторінку без нього"

а також стилі питанням через я вилучений vbet і після видалення vbet vbseo карта сайту робочих початку.


спасибі

vBET
20-09-10, 12:42
Я не розумію, Вашу пропозицію про карту сайту.

Правило який буде перенаправляти всі перекладені сторінки не переведена одна:


RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2 [L,QSA]

Будь ласка, прийняти його на свій особливий випадок, і протестувати його.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1