КПК

Перегляд повної версії: Найперший привіт:)



vBET
09-10-09, 06:48
Привіт:)

Якщо ви використовуєте VBulletin з деякого часу, тому у вас є можливість використовувати декілька моїх модів:) А може бути, знають мене по інший псевдонім на інших великих форумів.
Тут у мене більше офіційного прізвиська, але як і раніше люблять жартувати: D

Подобається бути тут. Насолоджуйтесь VBulletin (VB) Підприємство Перекладач. Насолоджуйтесь зробити свій форум все краще і краще! :)

nectons
09-10-09, 23:38
Привіт від мого друга, Греція. Fϊle vBet розповісти нам своє ім'я, щоб мало, ми знаємо, як сказати, що навіть деякі як "людського" vBET. Звичка мати нормальні Англійська імена в нашому форумі, і я сказав, що якщо ви хочете... VBET тому І поздоровлення за чудову роботу ви робите з перекладачем! продовження і я впевнений, він буде писати історію в цій частині Vbulletin інтернет новини, і я сподіваюся, читати... Ну мій текст перекладено це!: поважати: D

vBET
09-10-09, 23:51
Привіт від мого друга, Греція. Fϊle vBet розповісти нам своє ім'я, щоб мало, ми знаємо, як сказати, що навіть деякі як "людського" vBET. Звичка мати нормальні Англійська імена в нашому форумі, і я сказав, що якщо ви хочете... VBET тому І поздоровлення за чудову роботу ви робите з перекладачем! продовження і я впевнений, він буде писати історію в цій частині Vbulletin інтернет новини, і я сподіваюся, читати... Ну мій текст перекладено це!: поважати: D

Google Переклади неймовірне - я дійсно зрозумів, що там написано: D Це дійсно працює!

Розрахована на багато мовних спільнотах, форумах майбутнє ******

nectons
10-10-09, 00:11
Єдине, що я можу сказати це, що мій друг syggekrimeno форум мого підпису, можливо найбільш важлива річ, у мене в моєму житті після моєї родини і друзів, я адміністраторів, що ми тримаємо цієї сторінки, ми є компанією, що ми передаємо щодня прив'язали незабутніх моментів в цьому сенсі цього як оновлення для мене і для моєї групи, щось дуже сильним і зробити нам мрію про майбутнє foroyms по всьому world. і звичайно твори перекладені ідеально мій друг. Інакше thagrafa, з такою легкістю, що я хочу, щоб написати робити... ще в pwSYGChARITIRIA!: D

kingdict
08-11-09, 16:52
привіт! nihao!

maxvb
14-11-09, 20:55
Привіт всім

vBET мій друг

انت فعلا قدمت لنا خدمة كبيرة جدا .. وهى انك تتحدث بلغة غير لغة بلدى وانا كذلك اتحدث لغة مختلفة
Але завдяки новим продуктом ми всі розуміємо, що написано
Спасибі

vBET
14-11-09, 23:41
Привіт всім, мій друг vBET ви дійсно дав нам велику послугу занадто:). Ви говорите мов, відмінних від мови моєї країни і я також говорити мовою на різних, але завдяки новий продукт, ми всі розуміємо, що написано дякую вам:)

І що дивно - ми розуміємо, це дуже добре:)

moman
27-11-09, 08:13
Привіт Міхал! vBET цієї чудової програми - вже купив і встановив його на моїй сторінці! Привіт з США!

Давайте подивимося, як це працює:)

Я з Польщі теж (хоча я живу в США), а просто хотів би сказати привіт і сказати спасибі за такий великий мод!

Все, здається, великий досі, але в мене є одна пропозиція, ви повинні отримати більш потужні веб-сервер для цього форуму! Я продовжую отримувати 503 помилку (віртуальний сервер перевантаженими) при перегляді сайту.

wildman
23-05-10, 08:51
Я з Сінгапуру, про роблять деякі китайські чи форум підтримки!

Subis
01-06-10, 03:41
Olaaaaaa * * * * * * я молодий, я маю на увазі не такий молодий так: D

widotcom
04-06-10, 16:02
Я пишу по-іспанськи?

vBET
04-06-10, 21:50
Я пишу по-іспанськи?

Та ви:) І я бачу це англійською мовою в даний момент:)

maxvb
23-08-10, 19:26
Я пишу по-іспанськи?
Я бачу, мова моєї країні зараз, і дуже ясно: D

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1