Önemli: Bu sayfa çerez kullanıyor (cookies). Tarayıcı çerezleri kapatmadan Bu web sitesini kullanarak, bunu kullanmak için kabul anlamına gelir.
Şimdi satın alın! Özellikler Yüklemeler 5 powered BB kontrol edin

Bizimle kazanın!

Eğer vBET katılmak için para kazanmaya başlamak istiyorum Ortaklık programı.
Sonuçlar 1 için 2 , 2

Konu: PhotoPost yanlısı soru

Junior Member

Default PhotoPost yanlısı soru

Merhaba, "yeniden yazma dosyasında ek bir dizin yerine. Bütün dizin mi? Ya da sadece ->> / Galeri /? Benim PhotoPost yanlısı sayfasını ziyaret etmek için çalışırken, dahili sunucu hatası almaya devam ediyorum.

Teşekkür ederim, harika ürün!

Ben, düzenlenecek BB >> Ana>> devam>>> / Galeri /

Galeri kelimeleri 'ek bir dizin' değişti benim ana. Htaccess kural eklendi

Vbenterprisetranslator_front_controller.php değişim benim Galeri klasörüne SET_HERE_FULL_FORUM_DIRECTORY_PATH 'koydu. Benim yolu bulmak için gerçek bir dizin aracını kullanarak yolu değiştirildi. Bu yeniden yazma kuralları eklendi. Hehehehe ve hala iç sunucu hatası sayfa elde. Kafam karıştı.
    Last edited by El Caballo; 22-09-10 at 16:34.

Michał Podbielski (BB Personel) vBET's Avatar
    Blog Başlıkları
    1

Evet - PhotoPost entegrasyonu bir ağrı olabilir. Bunu biliyoruz, ama biz daha kolay yapamaz. PhotoPost sayfaları nesil normal vBulletin yolu (kanca desteği yok çünkü. global_complete desteklenmez).

Bize ana dizin ve photpost dizinden. Htaccess dosyaları tam içeriği veriniz. Biz bunu kontrol edecektir.

Bu Konu İçin Etiketler

İzinleri Yetkileriniz

• Size olmayabilir Yeni Mesaj
  • Size olmayabilir yazılan mesaj içermekte
  • Size olmayabilir Mesaj ekleri
  • Size olmayabilir Mesajınızı Değiştirme
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33